Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Pieniny v září 2021. Zájezdy na Slovensko za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v září na Slovensku. Pieniny All Inclusive - pobyty Slovensko s ubytováním v luxusních hotelech.

1Slovensko.cz    >    
Pieniny    >    

Dovolená Pieniny v září - Září na Slovensku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Pieniny v září 2021

Hotel Švýcarské Domky
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Švýcarské Domky, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. září až neděle 5. září, s dopravou vlastní - například autem, za 315 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 2265,- Kč.
  • Tenis
  • Fitness
  • Půjčovna kol
 
Chalupa Vyšné Ružbachy
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Pieniny v hvězdičkovém ubytování Chalupa Vyšné Ružbachy, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 11. září až sobota 18. září, s dopravou vlastní - například autem, za 324 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1316,- Kč.
 
Chata Malý Lipník
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Pieniny v hvězdičkovém ubytování Chata Malý Lipník, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 11. září až sobota 18. září, s dopravou vlastní - například autem, za 324 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1652,- Kč.
 
Grand Hotel Strand
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Pieniny v hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Strand, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 16. září až neděle 19. září, s dopravou vlastní - například autem, za 329 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 4935,- Kč.
 
Grand Hotel Strand
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Pieniny v hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Strand, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 18. září až sobota 25. září, s dopravou vlastní - například autem, za 331 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 13440,- Kč.
 
Grand Hotel Strand
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Pieniny v hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Strand, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 25. září až sobota 2. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 338 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 11515,- Kč.
 
Hotel Švýcarské Domky
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Švýcarské Domky, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 25. září až sobota 2. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 338 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 7490,- Kč.
  • Tenis
  • Fitness
  • Půjčovna kol
 
Chata Malý Lipník
Dovolená Pieniny levně, s neznámým počtem hvězdiček. Chata Malý Lipník s délkou 8 dní, v termínu 25. září 2021 až 2. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 8260 Kč.
 

Zobrazeno 1-8 z 8 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Pieniny podle měsíce odjezdu

Pieniny All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal