Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Září na Slovensku. ✅ Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v září 2019. ☀ Zájezdy na Slovensko v září 2019 za nejvýhodnější ceny. All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech.

1Slovensko.cz    >    

Slovensko září 2019

Vyhledávání zájezdů

Dovolená na Slovensku v září 2019

Ubytování V Soukromí Leginus
Dovolená Slovensko 2019 - Žilina v hvězdičkovém ubytování Ubytování V Soukromí Leginus, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 1. září až čtvrtek 5. září, s dopravou vlastní - například autem, za 69 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 % v aktuální ceně 1060,- Kč.
 
Ubytování V Soukromí Leginus
Dovolená Slovensko 2019 - Žilina v hvězdičkovém ubytování Ubytování V Soukromí Leginus, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 1. září až středa 4. září, s dopravou vlastní - například autem, za 69 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 % v aktuální ceně 790,- Kč.
 
Skalka
Dovolená Slovensko 2019 - Střední Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Skalka, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 1. září až pátek 6. září, s dopravou vlastní - například autem, za 69 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 17 % v aktuální ceně 5750,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 
Wellness Hotel Patince
Dovolená Slovensko 2019 - Jižní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Patince, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 1. září až čtvrtek 5. září, s dopravou vlastní - například autem, za 69 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % v aktuální ceně 5720,- Kč.
 
Wellness Hotel Borovica
Dovolená Slovensko 2019 - Štrbské pleso v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Borovica, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 1. září až čtvrtek 5. září, s dopravou vlastní - například autem, za 69 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 10520,- Kč.
 
Apartmánový Dům Nová Ponorka
Dovolená Slovensko 2019 - Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Nová Ponorka, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 1. září až pátek 6. září, s dopravou vlastní - například autem, za 69 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3913,- Kč.
 
Bardejovské Kúpele
Dovolená Slovensko 2019 - Bardejovské Kúpele v 2hvězdičkovém ubytování Bardejovské Kúpele, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 1. září až úterý 3. září, s dopravou vlastní - například autem, za 69 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3480,- Kč.
 
Danubius Grand Splendid
Dovolená Slovensko 2019 - Piešťany v 3hvězdičkovém ubytování Danubius Grand Splendid, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. září až neděle 8. září, s dopravou vlastní - například autem, za 69 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 14190,- Kč.
 
Horská Chata Orešnica
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Horská Chata Orešnica, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 1. září až úterý 3. září, s dopravou vlastní - například autem, za 69 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1940,- Kč.
 
Hotel Flóra
Dovolená Slovensko 2019 - Trenčianske Teplice v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Flóra, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 1. září až čtvrtek 5. září, s dopravou vlastní - například autem, za 69 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8752,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 777 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Slovensko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal