Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Západní Tatry 2021 - Západní Tatry 2021

Dovolená Západní Tatry 2021. Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Západní Tatry za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Západní Tatry. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Západní Tatry 2021

Spojár
★★
 
  • 7 645 Kč

Detail

Dovolená Slovensko v létě 2021 v lokalitě Západní Tatry v 2hvězdičkovém ubytování Spojár, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 24. červen až čtvrtek 1. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 7645,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.
Spojár
★★
 
  • 7 645 Kč

Detail

Dovolená Slovensko v létě 2021 v resortu Západní Tatry v 2hvězdičkovém ubytování Spojár od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 29. června do úterý 6. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 7645,- Kč.
Spojár
★★
 
  • 5 456 Kč

Detail

Dovolená Slovensko v létě 2021 v lokalitě Západní Tatry v 2hvězdičkovém ubytování Spojár, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 30. červen až pondělí 5. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 8 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5456,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.
Spojár
★★
 
  • 7 645 Kč

Detail

Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v resortu Západní Tatry v 2hvězdičkovém ubytování Spojár od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 1. července do čtvrtek 8. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 9 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 7645,- Kč.
Dřevěnice Zuberec
★★
 
  • 3 860 Kč

Detail

Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Západní Tatry v ?hvězdičkovém ubytování Dřevěnice Zuberec, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až pátek 9. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 10 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3860,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.
Dřevěnice Zuberec
★★
 
  • 1 685 Kč

Detail

Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v resortu Západní Tatry v ?hvězdičkovém ubytování Dřevěnice Zuberec od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 2. července do pondělí 5. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 1685,- Kč.
Spojár
★★
 
  • 5 456 Kč

Detail

Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Západní Tatry v 2hvězdičkovém ubytování Spojár, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až středa 7. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 10 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5456,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.
Vila Leginus
★★
 
  • 1 080 Kč

Detail

Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v resortu Západní Tatry v ?hvězdičkovém ubytování Vila Leginus od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 3. července do úterý 6. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 11 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 1080,- Kč.
Vila Leginus
★★
 
  • 1 430 Kč

Detail

Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Západní Tatry v ?hvězdičkovém ubytování Vila Leginus, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až středa 7. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 11 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 1430,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.
Dřevěnice Zuberec
★★
 
  • 3 860 Kč

Detail

Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v resortu Západní Tatry v ?hvězdičkovém ubytování Dřevěnice Zuberec od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 4. července do neděle 11. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 12 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3860,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 369 nalezených

Dovolenou Západní Tatry 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Slovensku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Slovensko vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Slovensko vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Slovensku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt na Slovensku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Slovensku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Francie 2021, dovolenou Chorvatsko 2021, dovolenou Itálie 2021/2022 nebo například dovolenou Jordánsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Kanárské ostrovy.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Slovensku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Slovensku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Slovensku můžete také podle kvality: např Západní Tatry levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Slovensku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Západní Tatry nebo sekci dovolená s dětmi.