Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Splendid Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Splendid s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená na Slovensku v lokalitě Západní Slovensko - Splendid Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Splendid. Last Minute pobyty v slovenské lokalitě Západní Slovensko 2019.

1Slovensko.cz    >    
Západní Slovensko    >    

Splendid Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Splendid

Vyhledávání zájezdů

Splendid Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Splendid podle termínu

Splendid Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Splendid
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Splendid Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Splendid, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 6. prosinec až neděle 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4320,- Kč.
 
Splendid Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Splendid
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Splendid Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Splendid, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 7. prosinec až sobota 14. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 13230,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal