Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Splendid Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Grand s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená na Slovensku v lokalitě Západní Slovensko - Splendid Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Grand. Last Minute pobyty v slovenské lokalitě Západní Slovensko 2019/2020.

1Slovensko.cz    >    
Západní Slovensko    >    

Splendid Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Grand

Vyhledávání zájezdů

Splendid Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Grand podle termínu

Splendid Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Grand
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Splendid Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Grand, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. listopad až sobota 30. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 14560,- Kč.
 
Splendid Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Grand
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Splendid Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Grand, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 12. prosinec až neděle 15. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5550,- Kč.
 
Splendid Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Grand
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Splendid Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Grand, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 14. prosinec až sobota 21. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 11480,- Kč.
 
Splendid Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Grand
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Splendid Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Grand, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 3. leden až neděle 5. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 52 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4380,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal