Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Západní Slovensko 2021 - Západní Slovensko 2021

Dovolená Západní Slovensko 2021. Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Západní Slovensko za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Západní Slovensko. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Západní Slovensko 2021

Aphrodite
★★★★
👍👍👍👍👍
 • 38 510 Kč
 • 31 578 Kč
 • - 18 %
 • Detail

  4.6/5 Fantastické (127 hodnocení)
  Dovolená Slovensko v létě 2021 v lokalitě Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aphrodite, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 25. červen až neděle 4. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 18 %, aktuálně v ceně 31578,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Aphrodite je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Ensana Splendid Health Spa
  ★★★
   
  • 6 220 Kč

  Detail

  Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v resortu Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Ensana Splendid Health Spa od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 1. července do neděle 4. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 9 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6220,- Kč.
  Danubius Health Spa Resort Esplanade
  ★★★★
  👍👍👍👍
   
  • 9 953 Kč

  Detail

  3.9/5 Skvělé (12 hodnocení)
  Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danubius Health Spa Resort Esplanade, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až pondělí 5. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 10 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 9953,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Danubius Health Spa Resort Esplanade je 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Central Ensana Health Spa Hotel
  ★★★
   
  • 3 685 Kč

  Detail

  Dovolená Západní Slovensko levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Central Ensana Health Spa Hotel s délkou 3 dní, v termínu 3. červenec 2021 až 5. červenec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, letní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 3685 Kč.
  Spa Grand Splendid
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • Fitness
  • Hotelová restaurace
  • Kavárna
  • Lednička
  • Minibar
  • TV
  • Vnitřní bazén
  • Vnější bazén
  • Wifi zdarma
  • 8 059 Kč
  • 7 575 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  4.1/5 Fantastické (13 hodnocení)
  Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Západní Slovensko, v místě Piešťany v 3hvězdičkovém ubytování Spa Grand Splendid, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 4. červenec až středa 7. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 12 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 7575,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Spa Grand Splendid je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Vietoris Ensana Health Spa Hotel
  ★★★
   
  • 3 685 Kč

  Detail

  Dovolená Západní Slovensko levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Vietoris Ensana Health Spa Hotel s délkou 3 dní, v termínu 5. červenec 2021 až 7. červenec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, letní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 3685 Kč.
  Aphrodite Palace
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 16 410 Kč
  • 13 620 Kč
 • - 17 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (121 hodnocení)
  Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aphrodite Palace, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 7. červenec až sobota 10. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 15 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 17 %, aktuálně v ceně 13620,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Aphrodite Palace je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Villa Margaréta
  ★★★
  • 24 736 Kč
  • 23 499 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v resortu Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Villa Margaréta od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 7. července do středa 14. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 15 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, lázeňské levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 23499,- Kč.
  Ensana Pro Patria Health Spa
  ★★
   
  • 11 900 Kč

  Detail

  Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Západní Slovensko v 2hvězdičkovém ubytování Ensana Pro Patria Health Spa, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 11. červenec až neděle 18. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 19 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 11900,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.
  Skalka
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 7 663 Kč
  • 7 280 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (42 hodnocení)
  Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v resortu Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Skalka od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 18. července do pondělí 26. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 26 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 7280,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 1-10 z 94 nalezených

  Dovolenou Západní Slovensko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Slovensku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Slovensko vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Slovensko vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Slovensku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt na Slovensku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si na Slovensku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Mauricius 2021, dovolenou Německo 2021, dovolenou Omán 2021/2022 nebo například dovolenou Polsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Portugalsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Slovensku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Slovensku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Slovensku můžete také podle kvality: např Západní Slovensko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Slovensku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Západní Slovensko nebo sekci dovolená s dětmi.