Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Dovolená Západní Slovensko 2019/2020. ☀ Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Západní Slovensko za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Západní Slovensko. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

1Slovensko.cz    >    

Dovolená Západní Slovensko - Západní Slovensko 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Západní Slovensko a Last Minute zájezdy

Penzion Maxim
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Penzion Maxim, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 28. červen až neděle 30. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 940,- Kč.
 
Spa Hotel Grand Splendid - Pokoje Grand
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Grand Splendid - Pokoje Grand, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 28. červen až středa 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8990,- Kč.
 
Hotel Lipa
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Hotel Lipa, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 29. červen až pondělí 1. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2495,- Kč.
 
Hotel Magnólia
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Hotel Magnólia, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červenec až čtvrtek 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3950,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Lipa
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Hotel Lipa, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 3. červenec až pátek 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2495,- Kč.
 
Hotel Lipa
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Hotel Lipa, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 3. červenec až sobota 6. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3950,- Kč.
 
Hotel Máj
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Hotel Máj, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 4. červenec až neděle 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 15 % v aktuální ceně 4310,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Půjčovna kol
 • Půjčovna lyží
 • Volejbal
 • Wifi zdarma
 
Vila Trajan
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Vila Trajan, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 4. červenec až neděle 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2430,- Kč.
 
Vila Trajan
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Vila Trajan, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 4. červenec až neděle 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4380,- Kč.
 
Hotel Lipa
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Hotel Lipa, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 5. červenec až neděle 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2495,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal