Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka Wellness dovolené na Slovensku za nejlepší ceny online. ☀️ All Inclusive Wellness pobyty s fitness, masážemi a kosmetickými salóny. Last Minute pobyty ve Wellness hotelech Slovensko 2020 / 2021. Slovensko 2020 / 2021.

1Slovensko.cz    >    

Slovensko s Wellness - Slovensko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Slovensko s Wellness podle termínu

Piešťany - Medical Wellness Hotel Máj
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Piešťany - Medical Wellness Hotel Máj, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, cyklistické, vhodné levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 7535,- Kč.
 
Hotel Ski & Wellness Residence Družba
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Nízké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ski & Wellness Residence Družba, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3356,- Kč.
 
Hotel Sorea Urán: Wellness Pobyt 5 Nocí
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sorea Urán: Wellness Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 8800,- Kč.
 
Švajčiarske Domčeky: Wellness Pobyt - 3 Noci
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Pieniny v 3hvězdičkovém ubytování Švajčiarske Domčeky: Wellness Pobyt - 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až čtvrtek 29. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 3390,- Kč.
 
Spa & Wellness Hotel Orchidea: Relaxační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Spa & Wellness Hotel Orchidea: Relaxační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 27. říjen až pondělí 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 12150,- Kč.
 
Wellness Hotel Chopok
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Nízké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Chopok, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 27. říjen až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 19055,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Dětský koutek
  • Dětské hřiště
  • Dětský bazén
  • Klidná lokalita
  • Fitness
  • Bar
  • Bowling
  • Wifi zdarma
 
Ski & Wellness Residence Družba: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Nízké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ski & Wellness Residence Družba: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až pondělí 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4200,- Kč.
 
Travertín: Wellness Pobyt - 7 Nocí
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Pieniny v 3hvězdičkovém ubytování Travertín: Wellness Pobyt - 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až středa 4. listopad, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 8120,- Kč.
 
Wellness Hotel Borovica
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Borovica, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 11232,- Kč.
 
Piešťany - Medical Wellness Hotel Máj
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Piešťany - Medical Wellness Hotel Máj, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, cyklistické, vhodné levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 4950,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 174 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal