Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Vila Magnólia s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Vila Magnólia na Slovensku v lokalitě Vysoké Tatry. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v slovenské lokalitě Vysoké Tatry 2021.

1Slovensko.cz    >    
Vysoké Tatry    >    

Vila Magnólia - Slovensko 2021

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy Vila Magnólia - Slovensko 2021

Vila Magnólia
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Vila Magnólia, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 15. únor až úterý 23. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 8640,- Kč.
 
Vila Magnólia
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Vila Magnólia, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 16. únor až čtvrtek 18. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 1740,- Kč.
 
Vila Magnólia
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Vila Magnólia, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. únor až středa 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 4320,- Kč.
 
Vila Magnólia - Resort Beatrice, Tatranská Lomnice
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v hvězdičkovém ubytování Vila Magnólia - Resort Beatrice, Tatranská Lomnice, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 28. únor až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4230,- Kč.
 
Vila Magnólia
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Vila Magnólia, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až čtvrtek 11. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 1920,- Kč.
 
Vila Magnólia
Dovolená Vysoké Tatry levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Vila Magnólia s délkou 3 dní, v termínu 11. březen 2021 až 13. březen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, jarní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 1920 Kč.
 
Vila Magnólia - Resort Beatrice, Tatranská Lomnice
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v hvězdičkovém ubytování Vila Magnólia - Resort Beatrice, Tatranská Lomnice, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 14. březen až sobota 20. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 52 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3777,- Kč.
 
Vila Magnólia
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Vila Magnólia, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 30. březen až čtvrtek 1. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 1920,- Kč.
 
Vila Magnólia
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v hvězdičkovém ubytování Vila Magnólia, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 8. duben až neděle 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 77 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1815,- Kč.
 
Vila Magnólia
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Vila Magnólia, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. květen až úterý 18. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 114 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 2250,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Vysoké Tatry podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal