Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Vila Júlia s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Vila Júlia na Slovensku v lokalitě Vysoké Tatry. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v slovenské lokalitě Vysoké Tatry 2020.

1Slovensko.cz    >    
Vysoké Tatry    >    

Vila Júlia - Slovensko 2020

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy Vila Júlia - Slovensko 2020

Vila Júlia
Dovolená Vysoké Tatry levně, s neznámým počtem hvězdiček. Vila Júlia s délkou 3 dní, v termínu 30. říjen 2020 až 1. listopad 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 1620 Kč.
 
Vila Júlia
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v hvězdičkovém ubytování Vila Júlia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4104,- Kč.
 
Vila Júlia
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Júlia, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. listopad až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 1460,- Kč.
 
Vila Júlia
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Júlia, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 6. listopad až čtvrtek 12. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 4380,- Kč.
 
Vila Júlia
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Vila Júlia, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 6. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 837,- Kč.
 
Vila Júlia
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Vila Júlia, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 6. listopad až čtvrtek 12. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2510,- Kč.
 
Vila Júlia
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Vila Júlia, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. listopad až úterý 10. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1255,- Kč.
 
Vila Júlia
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Júlia, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 14. listopad až čtvrtek 19. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 3650,- Kč.
 
Vila Júlia
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Júlia, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 14. listopad až středa 18. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 2920,- Kč.
 
Vila Júlia
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Júlia, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 15. listopad až středa 18. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 2190,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Vysoké Tatry podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal