Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Nový Smokovec - Hotel Palace s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Nový Smokovec - Hotel Palace na Slovensku v lokalitě Vysoké Tatry. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v slovenské lokalitě Vysoké Tatry 2020.

1Slovensko.cz    >    
Vysoké Tatry    >    

Nový Smokovec - Hotel Palace - Slovensko 2020

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy Nový Smokovec - Hotel Palace - Slovensko 2020

Nový Smokovec - Hotel Palace
Dovolená Slovensko 2020 - Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Nový Smokovec - Hotel Palace, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 3. srpen až čtvrtek 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 3510,- Kč.
 
Nový Smokovec - Hotel Palace
Dovolená Slovensko 2020 - Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Nový Smokovec - Hotel Palace, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 8575,- Kč.
 
Nový Smokovec - Hotel Palace
Dovolená Slovensko 2020 - Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Nový Smokovec - Hotel Palace, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 16. srpen až středa 19. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 3510,- Kč.
 
Nový Smokovec - Hotel Palace
Dovolená Slovensko 2020 - Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Nový Smokovec - Hotel Palace, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 20. srpen až neděle 23. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 3510,- Kč.
 
Nový Smokovec - Hotel Palace
Dovolená Slovensko 2020 - Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Nový Smokovec - Hotel Palace, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 15. září až pátek 18. září, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 3510,- Kč.
 
Nový Smokovec - Hotel Palace
Dovolená Slovensko 2020 - Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Nový Smokovec - Hotel Palace, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 17. září až úterý 22. září, s dopravou vlastní - například autem, za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 5070,- Kč.
 
Nový Smokovec - Hotel Palace
Dovolená Slovensko 2020 - Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Nový Smokovec - Hotel Palace, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. říjen až středa 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 90 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 5070,- Kč.
 
Nový Smokovec - Hotel Palace
Dovolená Slovensko 2020 - Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Nový Smokovec - Hotel Palace, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. říjen až středa 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 92 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 3510,- Kč.
 
Nový Smokovec - Hotel Palace
Dovolená Slovensko 2020 - Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Nový Smokovec - Hotel Palace, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 9. říjen až středa 14. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 97 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 5070,- Kč.
 
Nový Smokovec - Hotel Palace
Dovolená Slovensko 2020 - Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Nový Smokovec - Hotel Palace, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. říjen až pátek 23. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 104 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 8575,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Vysoké Tatry podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal