Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Hotel Sorea Trigan: Relax Pobyt 7 Nocí s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Hotel Sorea Trigan: Relax Pobyt 7 Nocí na Slovensku v lokalitě Vysoké Tatry. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v slovenské lokalitě Vysoké Tatry 2021.

1Slovensko.cz    >    
Vysoké Tatry    >    

Hotel Sorea Trigan: Relax Pobyt 7 Nocí - Slovensko 2021

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy Hotel Sorea Trigan: Relax Pobyt 7 Nocí - Slovensko 2021

Hotel Sorea Trigan: Relax Pobyt 7 Nocí
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sorea Trigan: Relax Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 17. únor až středa 24. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 16730,- Kč.
 
Hotel Sorea Trigan: Relax Pobyt 7 Nocí
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sorea Trigan: Relax Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 25. únor až čtvrtek 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 16730,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Vysoké Tatry podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal