Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Hotel Sorea Hutník Ii.: Rekreační Pobyt 7 Nocí s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Hotel Sorea Hutník Ii.: Rekreační Pobyt 7 Nocí na Slovensku v lokalitě Vysoké Tatry. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v slovenské lokalitě Vysoké Tatry 2021.

1Slovensko.cz    >    
Vysoké Tatry    >    

Hotel Sorea Hutník Ii.: Rekreační Pobyt 7 Nocí - Slovensko 2021

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy Hotel Sorea Hutník Ii.: Rekreační Pobyt 7 Nocí - Slovensko 2021

Hotel Sorea Hutník Ii.: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Sorea Hutník Ii.: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 24. leden až neděle 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 8890,- Kč.
 
Hotel Sorea Hutník Ii.: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Sorea Hutník Ii.: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. únor až sobota 13. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 8890,- Kč.
 
Hotel Sorea Hutník Ii.: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Sorea Hutník Ii.: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 24. březen až středa 31. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 8260,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Vysoké Tatry podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal