Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Dovolená Východní Slovensko 2021 / 2022. ☀️ Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Východní Slovensko za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Východní Slovensko. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

1Slovensko.cz    >    

Dovolená Východní Slovensko - Východní Slovensko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Východní Slovensko a Last Minute zájezdy

Hotel Season
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Východní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Hotel Season, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až pondělí 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 19019,- Kč.
 
Hotel Satel
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Východní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Satel, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 26. březen až pondělí 29. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 59 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2350,- Kč.
  • Tenis
  • Fitness
  • Bar
 
Hotel Sorea Ĺubovňa
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Východní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sorea Ĺubovňa, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 13. duben až pondělí 19. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 77 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 7140,- Kč.
 
Hotel Sorea Ĺubovňa
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Východní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sorea Ĺubovňa, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. duben až pátek 16. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 78 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 2800,- Kč.
 
Residence Šírava
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Východní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Residence Šírava, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až pondělí 19. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 79 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8040,- Kč.
 
Residence Šírava
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Východní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Residence Šírava, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až středa 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 81 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8040,- Kč.
 
Stará Ľubovňa - Hotel Ľubovňa Sorea
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Východní Slovensko v 2hvězdičkovém ubytování Stará Ľubovňa - Hotel Ľubovňa Sorea, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 81 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, cyklistic levně, v aktuální ceně 8190,- Kč.
 
Poprad, Hotel Aquacity Seasons**** Přímo V Areálu Aquaparku
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Východní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Poprad, Hotel Aquacity Seasons**** Přímo V Areálu Aquaparku , s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 85 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 8780,- Kč.
 
Riverside
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Východní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Riverside, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. duben až pátek 30. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 90 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5996,- Kč.
 
Hotel Sorea Ĺubovňa
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Východní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sorea Ĺubovňa, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 18. květen až pondělí 24. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 112 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 6480,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 20 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Východní Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal