Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka pronájmu vil na Slovensku za nejlepší ceny online. ☀️ Soukromé luxusní vily a byty levně. Široká nabídka ubytování ve vilách na Slovensku 2020 / 2021. Slovensko 2020 / 2021.

1Slovensko.cz    >    

Vily na Slovensku - Slovensko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Vily na Slovensku podle termínu

Villa Siesta
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Villa Siesta, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až pondělí 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 6440,- Kč.
 
Vila Beatrice
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Vila Beatrice, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3442,- Kč.
  • Minibar
  • Bar
  • Tenis
  • Klidná lokalita
  • Fitness
  • Bezbariérový přístup
  • Půjčovna kol
  • Půjčovna lyží
 
Vila Júlia
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Vila Júlia, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2510,- Kč.
 
Vila Magnólia
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v hvězdičkovém ubytování Vila Magnólia, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1759,- Kč.
 
Vila Olívia
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v hvězdičkovém ubytování Vila Olívia, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až pondělí 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2962,- Kč.
 
Vila Olívia
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v hvězdičkovém ubytování Vila Olívia, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2222,- Kč.
 
Vila Olívia
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Vila Olívia, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až úterý 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 4100,- Kč.
 
Vila Trajan Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Vila Trajan Ensana Health Spa Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 3495,- Kč.
 
Villa Siesta
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Villa Siesta, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až pondělí 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 1980,- Kč.
 
Vila Júlia
Dovolená Vysoké Tatry levně, s neznámým počtem hvězdiček. Vila Júlia s délkou 3 dní, v termínu 30. říjen 2020 až 1. listopad 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 1620 Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 273 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal