Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Dovolená Velká Fatra 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Velká Fatra za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Velká Fatra. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

1Slovensko.cz    >    

Dovolená Velká Fatra - Velká Fatra 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Velká Fatra a Last Minute zájezdy

Studio Hrabovská Dolina
Dovolená Velká Fatra levně, s neznámým počtem hvězdiček. Studio Hrabovská Dolina s délkou 8 dní, v termínu 19. prosinec 2020 až 26. prosinec 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, zimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 7560 Kč.
 
Chalupa Staré Hory
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Velká Fatra v hvězdičkovém ubytování Chalupa Staré Hory, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. duben až sobota 17. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 166 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1162,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Domácí zvířata povolena
 
Chata Tajov
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Velká Fatra v hvězdičkovém ubytování Chata Tajov, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. duben až sobota 17. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 166 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4013,- Kč.
 
Chalupa Staré Hory
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Velká Fatra v hvězdičkovém ubytování Chalupa Staré Hory, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 173 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1162,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Domácí zvířata povolena
 
Chata Tajov
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Velká Fatra v hvězdičkovém ubytování Chata Tajov, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 173 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4013,- Kč.
 
Chalupa Staré Hory
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Velká Fatra v hvězdičkovém ubytování Chalupa Staré Hory, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 180 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1162,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Domácí zvířata povolena
 
Chata Tajov
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Velká Fatra v hvězdičkovém ubytování Chata Tajov, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 180 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4013,- Kč.
 
Chalupa Staré Hory
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Velká Fatra v hvězdičkovém ubytování Chalupa Staré Hory, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 187 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1162,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Domácí zvířata povolena
 
Chata Tajov
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Velká Fatra v hvězdičkovém ubytování Chata Tajov, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 187 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4013,- Kč.
 
Chalupa Staré Hory
Dovolená Slovensko na jaře 2021 v lokalitě Velká Fatra v hvězdičkovém ubytování Chalupa Staré Hory, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 194 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1162,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Domácí zvířata povolena
 

Zobrazeno 1-10 z 61 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Velká Fatra podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal