Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka vánočních a předvánočních pobytů na Slovensku za nejlepší ceny online. ☀️ Dovolená o Vánocích s ubytováním v zahraničí levně. All Inclusive a Last Minute zájezdy letecky a vlastní dopravou. Slovensko 2020 / 2021.

1Slovensko.cz    >    

Vánoce na Slovensku - Slovensko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Vánoce na Slovensku podle termínu

Hotel Regia: Letní Víkend V Bratislavě 2 Noci
Dovolená Slovensko v zimě 2020 v lokalitě Bratislava a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Regia: Letní Víkend V Bratislavě 2 Noci, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 3400,- Kč.
 
Hotel Sorea Hutník I.
Dovolená Slovensko v zimě 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sorea Hutník I., s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, s výlety levně se slevou 22 %, v aktuální ceně 4655,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Tenis
  • Volejbal
  • Klidná lokalita
  • Fitness
  • Bar
  • Bowling
 
Grandhotel Starý Smokovec
Dovolená Slovensko v zimě 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grandhotel Starý Smokovec, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 31025,- Kč.
 
Zelený Dom: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Slovensko v zimě 2020 v lokalitě Oravské Beskydy v 2hvězdičkovém ubytování Zelený Dom: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 4200,- Kč.
 
Depandance Adam, Cyril, Maja
Dovolená Slovensko v zimě 2020 v lokalitě Liptov v 2.5hvězdičkovém ubytování Depandance Adam, Cyril, Maja, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 3260,- Kč.
 
Depandance Adam, Cyril, Maja
Dovolená Slovensko v zimě 2020 v lokalitě Liptov v 2.5hvězdičkovém ubytování Depandance Adam, Cyril, Maja, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 8880,- Kč.
 
Depandance Adam, Cyril, Maja
Dovolená Slovensko v zimě 2020 v lokalitě Liptov v 2.5hvězdičkovém ubytování Depandance Adam, Cyril, Maja, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 9780,- Kč.
 
Depandance Adam, Cyril, Maja
Dovolená Slovensko v zimě 2020 v lokalitě Liptov v 2.5hvězdičkovém ubytování Depandance Adam, Cyril, Maja, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 20500,- Kč.
 
Depandance Litpov
Dovolená Slovensko v zimě 2020 v lokalitě Liptov v 2.5hvězdičkovém ubytování Depandance Litpov, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 7080,- Kč.
 
Doubletree By Hilton Bratislava
Dovolená Slovensko v zimě 2020 v lokalitě Bratislava a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Doubletree By Hilton Bratislava, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 10640,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1005 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal