Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Západní Slovensko v únoru 2020. Zájezdy na Slovensko za nejvýhodnější ceny online. Užijte si počasí ☀️ v únoru na Slovensku. Západní Slovensko All Inclusive - pobyty Slovensko s ubytováním v luxusních hotelech.

1Slovensko.cz    >    
Západní Slovensko    >    

Zájezdy a dovolená Západní Slovensko v únoru

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy a dovolená Západní Slovensko 2020

Holiday Village Senec - Senec
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Holiday Village Senec - Senec, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. únor až sobota 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 51 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4060,- Kč.
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Volejbal
 • Tobogány
 • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Magnólia
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Hotel Magnólia, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 10. únor až čtvrtek 13. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 60 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5110,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 
Penzion Maxim
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Penzion Maxim, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 14. únor až neděle 16. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 64 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2945,- Kč.
 
Central Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Central Ensana Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 15. únor až sobota 22. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 4 % v aktuální ceně 9044,- Kč.
 
Splendid Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Grand
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Splendid Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Grand, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 22. únor až sobota 29. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 8162,- Kč.
 
Hotel Magnólia
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Hotel Magnólia, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 27. únor až čtvrtek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 77 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 11765,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 
Pro Patria Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Pro Patria Ensana Health Spa Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 27. únor až neděle 1. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 77 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4185,- Kč.
 

Zobrazeno 1-7 z 7 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Slovensko podle měsíce odjezdu

Západní Slovensko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal