Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v únoru 2021. Last Minute zájezdy na Slovensko za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v únoru na Slovensku. Slovensko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Únor na Slovensku.

1Slovensko.cz    >    

Dovolená na Slovensku - únor 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy na Slovensko v únoru 2021

Grand Hotel Permon
Dovolená Slovensko 2021 - Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Permon, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až pátek 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 211 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 10400,- Kč.
 
Horizont Resort
Dovolená Slovensko 2021 - Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Horizont Resort, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 211 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 11300,- Kč.
 • Dětský koutek
 • Tenis
 • Volejbal
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna lyží
 
Hotel Kukučka
Dovolená Slovensko 2021 - Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Kukučka, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až úterý 9. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 211 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory v aktuální ceně 16880,- Kč.
 
Hotel Pieris
Dovolená Slovensko 2021 - Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Pieris, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až úterý 9. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 211 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory v aktuální ceně 19680,- Kč.
 
Vila Beatrice
Dovolená Slovensko 2021 - Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Beatrice, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až úterý 9. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 211 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové, s výlety levně v aktuální ceně 8880,- Kč.
 • Minibar
 • Bar
 • Tenis
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bezbariérový přístup
 • Půjčovna kol
 • Půjčovna lyží
 
Vila Júlia
Dovolená Slovensko 2021 - Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Júlia, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až úterý 9. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 211 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy pobytové, s výlety levně v aktuální ceně 6880,- Kč.
 
Vila Magnólia
Dovolená Slovensko 2021 - Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Magnólia, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 211 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové, s výlety levně v aktuální ceně 5100,- Kč.
 
Hotel Mountain View
Dovolená Slovensko 2021 - Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Mountain View, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. únor až středa 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 212 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně se slevou 57 % v aktuální ceně 2150,- Kč.
 
Apartmány Koliba Kamzík
Dovolená Slovensko 2021 - Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Koliba Kamzík, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. únor až čtvrtek 11. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 212 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické v aktuální ceně 15660,- Kč.
 
Hotel Pieris
Dovolená Slovensko 2021 - Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Pieris, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. únor až úterý 9. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 212 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory v aktuální ceně 13860,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 119 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Slovensko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal