Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Střední Slovensko 2021 - Střední Slovensko 2021

Dovolená Střední Slovensko 2021. Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Střední Slovensko za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Střední Slovensko. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Střední Slovensko 2021

Penzion Kachelman (Banská Štiavnica)
★★★
 
 • 5 197 Kč

Detail

Dovolená Slovensko v létě 2021 v lokalitě Střední Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Kachelman (Banská Štiavnica), v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 23. červen až neděle 27. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5197,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.
Liečebný Dom Lux (Kúpele Bojnice)
★★
 • 20 211 Kč
 • 19 200 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Slovensko v létě 2021 v resortu Střední Slovensko v ?hvězdičkovém ubytování Liečebný Dom Lux (Kúpele Bojnice) od Invie v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 27. června do pátek 9. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 19200,- Kč.
  Liečebný Dom Lysec
  ★★
   
  • 34 840 Kč

  Detail

  Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Střední Slovensko v ?hvězdičkovém ubytování Liečebný Dom Lysec, v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až čtvrtek 15. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 10 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory, aktuálně v ceně 34840,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.
  Chata Kováčová
   
  • 5 250 Kč

  Detail

  Dovolená Střední Slovensko levně, s neznámým počtem hvězdiček. Chata Kováčová s délkou 8 dní, v termínu 3. červenec 2021 až 10. červenec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, letní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 5250 Kč.
  Léčebný dům Bȏrina (Baník)
  ★★★
   
  • 10 230 Kč

  Detail

  Dovolená Střední Slovensko levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Léčebný dům Bȏrina (Baník) s délkou 7 dní, v termínu 5. červenec 2021 až 11. červenec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Plná penze, letní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 10230 Kč.
  Royal Palace
  ★★
  • 15 734 Kč
  • 15 105 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v resortu Střední Slovensko v ?hvězdičkovém ubytování Royal Palace od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 8. července do neděle 11. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 16 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 15105,- Kč.
  Liečebný Dom Kľak (Kúpele Bojnice)
  ★★
   
  • 13 520 Kč

  Detail

  Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Střední Slovensko v ?hvězdičkovém ubytování Liečebný Dom Kľak (Kúpele Bojnice), v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 14. červenec až čtvrtek 22. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 22 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory, aktuálně v ceně 13520,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.
  Veľká Fatra
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 19 500 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (25 hodnocení)
  Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v resortu Střední Slovensko v 3.5hvězdičkovém ubytování Veľká Fatra od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 20. července do úterý 27. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 28 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální online ceně 19500,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Remata
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 2 420 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (13 hodnocení)
  Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Střední Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Remata, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 23. červenec až neděle 25. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 31 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 2420,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Remata je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Léčebný dům Lysec
  ★★★★
   
  • 10 560 Kč

  Detail

  Dovolená Střední Slovensko levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Léčebný dům Lysec s délkou 7 dní, v termínu 26. červenec 2021 až 1. srpen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Plná penze, letní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 10560 Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 71 nalezených

  Dovolenou Střední Slovensko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Slovensku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Slovensko vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Slovensko vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Slovensku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt na Slovensku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si na Slovensku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kuba 2021, dovolenou Kypr 2021, dovolenou Maďarsko 2021/2022 nebo například dovolenou Madeira 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Maledivy.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Slovensku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Slovensku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Slovensku můžete také podle kvality: např Střední Slovensko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Slovensku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Střední Slovensko nebo sekci dovolená s dětmi.