Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Slovensko 2022    >    

Dovolená Střední Slovensko 2022

Dovolená Střední Slovensko 2022. Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Střední Slovensko za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Střední Slovensko. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Střední Slovensko 2022

Základní informace

Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2022 v letovisku Střední Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Kremenisko, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 3. červenec až neděle 10. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 7 dní za aktuální cenu 4670,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Slovensko v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Na základě 5 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Penzion Kremenisko 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).


Dovolená Střední Slovensko 2022
Penzion KremeniskoDoporučujeme
★★★
👍👍👍👍👍
 • TV
 • Lednička
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Klidná lokalita
 
 • 4 670 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (5 hodnocení)

Nejnovější recenze: Odpovidajici cena/vykon.

Dovolená na Slovensku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Střední Slovensko v 3.5hvězdičkovém ubytování Veľká Fatra od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 3. července do neděle 10. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou formou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, lázeňské, v aktuální online ceně 17555,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Veľká Fatra je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 26 cestovatelů).
Dovolená Střední Slovensko 2022
Veľká FatraDoporučujeme
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 17 555 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (26 hodnocení)
Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2022 v letovisku Střední Slovensko v 3.5hvězdičkovém ubytování Veľká Fatra, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 9. červenec až čtvrtek 14. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 13 dní za aktuální cenu 9760,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, lázeňské levně se slevou 21 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Slovensko v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Na základě 26 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Veľká Fatra 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Dovolená Střední Slovensko 2022 - Veľká Fatra
Veľká FatraDoporučujeme
★★★
👍👍👍👍👍
 • 12 354 Kč
 • 9 760 Kč
 • - 21 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (26 hodnocení)

  Základní informace

  Dovolená na Slovensku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Střední Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Maxim od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 15. července do neděle 17. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 19 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 1780,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Penzion Maxim je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 10 cestovatelů).


  Dovolená Střední Slovensko 2022 - Penzion Maxim
  Penzion MaximDoporučujeme
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 1 780 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (10 hodnocení)
  Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2022 v letovisku Střední Slovensko v 3.5hvězdičkovém ubytování Veľká Fatra, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 21. červenec až neděle 24. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 25 dní za aktuální cenu 5850,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, lázeňské levně se slevou 21 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Slovensko v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Na základě 26 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Veľká Fatra 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Dovolená Střední Slovensko 2022 - Veľká Fatra
  Veľká FatraDoporučujeme
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 7 405 Kč
  • 5 850 Kč
 • - 21 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (26 hodnocení)
  Dovolená na Slovensku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Střední Slovensko v ?hvězdičkovém ubytování Royal Palace od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 1. srpna do pondělí 8. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 36 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 29370,- Kč.
  Dovolená Střední Slovensko 2022 - Royal Palace
  Royal Palace
  ★★
   
  • 29 370 Kč

  Detail

  Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2022 v letovisku Střední Slovensko v ?hvězdičkovém ubytování Royal Palace, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 29. srpen až čtvrtek 1. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 64 dní za aktuální cenu 11430,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Slovensko v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.
  Dovolená Střední Slovensko 2022 - Royal Palace
  Royal Palace
  ★★
   
  • 11 430 Kč

  Detail

  Dovolená na Slovensku na podzim 2022 v lokalitě Střední Slovensko v ?hvězdičkovém ubytování Royal Palace od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 1. září do soboty 3. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 67 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, lázeňské, v aktuální online ceně 8710,- Kč.
  Dovolená Střední Slovensko 2022 - Royal Palace
  Royal Palace
  ★★
   
  • 8 710 Kč

  Detail

  Dovolená Slovensko na podzim 2022 v letovisku Střední Slovensko v 2hvězdičkovém ubytování Aqua, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 6. září až čtvrtek 8. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 72 dní za aktuální cenu 3180,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Slovensko v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Na základě 14 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Aqua 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Dovolená Střední Slovensko 2022 - Aqua
  AquaDoporučujeme
  ★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 3 180 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (14 hodnocení)
  Dovolená na Slovensku na podzim 2022 v lokalitě Střední Slovensko v 2hvězdičkovém ubytování Aqua od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 8. září do středy 14. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 74 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, lázeňské, v aktuální online ceně 11040,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Aqua je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 14 cestovatelů).
  Aqua
  AquaDoporučujeme
  ★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 11 040 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (14 hodnocení)

  Zobrazeno 1-10 z 27 nalezených

  Dovolenou Střední Slovensko 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Slovensku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Slovensko vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Slovensko vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Slovensku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt na Slovensku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si na Slovensku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Maroko 2022, dovolenou Mauricius 2022, dovolenou Německo 2022/2023 nebo například dovolenou Omán 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Polsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Slovensku může být třeba doprava. Na dovolenou na Slovensko 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování na Slovensko letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Slovensku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Slovensku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Slovensku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Střední Slovensko nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal