Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Střední Slovensko 2022 - Střední Slovensko 2022

Dovolená Střední Slovensko 2022. Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Střední Slovensko za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Střední Slovensko. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Střední Slovensko 2022

Veľká Fatra
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 35 950 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (26 hodnocení)
Dovolená Slovensko v zimě 2022 v lokalitě Střední Slovensko v 3.5hvězdičkovém ubytování Veľká Fatra, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 31. leden až čtvrtek 10. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 7 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, aktuálně v ceně 35950,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Slovensko v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Na základě 26 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Veľká Fatra je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Veľká Fatra
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 7 060 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (26 hodnocení)
Dovolená Slovensko v zimě 2022 v resortu Střední Slovensko v 3.5hvězdičkovém ubytování Veľká Fatra od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 1. února do neděle 6. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 8 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické levně, v aktuální online ceně 7060,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 26 cestovatelů).
Lázeňský Dům Polana (Brusno)
★★
 
  • 15 710 Kč

Detail

Dovolená Slovensko v zimě 2022 v lokalitě Střední Slovensko v ?hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Polana (Brusno), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 5. únor až sobota 12. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 12 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, aktuálně v ceně 15710,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Slovensko v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.
Veľká Fatra
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 7 060 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (26 hodnocení)
Dovolená Slovensko v zimě 2022 v resortu Střední Slovensko v 3.5hvězdičkovém ubytování Veľká Fatra od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 12. února do čtvrtek 17. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 19 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické levně, v aktuální online ceně 7060,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 26 cestovatelů).
Veľká Fatra
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 4 580 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (26 hodnocení)
Dovolená Slovensko v zimě 2022 v lokalitě Střední Slovensko v 3.5hvězdičkovém ubytování Veľká Fatra, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 26. únor až pondělí 28. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 33 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4580,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Slovensko v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Na základě 26 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Veľká Fatra je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Aqua
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 4 920 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (14 hodnocení)
Dovolená Slovensko na jaře 2022 v resortu Střední Slovensko v 2hvězdičkovém ubytování Aqua od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 19. března do úterý 22. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 54 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální online ceně 4920,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 14 cestovatelů).
Veľká Fatra
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 18 320 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (26 hodnocení)
Dovolená Slovensko na jaře 2022 v lokalitě Střední Slovensko v 3.5hvězdičkovém ubytování Veľká Fatra, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 21. březen až úterý 29. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 56 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 18320,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Slovensko v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Na základě 26 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Veľká Fatra je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Veľká Fatra
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 9 160 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (26 hodnocení)
Dovolená Slovensko na jaře 2022 v resortu Střední Slovensko v 3.5hvězdičkovém ubytování Veľká Fatra od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 16. dubna do středa 20. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 82 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 9160,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 26 cestovatelů).
Lázeňský Dům Polana (Brusno)
★★
 
  • 8 940 Kč

Detail

Dovolená Slovensko na jaře 2022 v lokalitě Střední Slovensko v ?hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Polana (Brusno), v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 6. květen až neděle 8. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 102 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, aktuálně v ceně 8940,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Slovensko v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.
Lázeňský Dům Polana (Brusno)
★★
 
  • 8 940 Kč

Detail

Dovolená Slovensko v létě 2022 v resortu Střední Slovensko v ?hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Polana (Brusno) od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 13. června do středa 15. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 140 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální online ceně 8940,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 26 nalezených

Dovolenou Střední Slovensko 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Slovensku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Slovensko vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Slovensko vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Slovensku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt na Slovensku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Slovensku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kuba 2022, dovolenou Kypr 2022, dovolenou Maďarsko 2022/2023 nebo například dovolenou Madeira 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Maledivy.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Slovensku může být třeba doprava. Na dovolenou na Slovensko 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování na Slovensko letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Slovensku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Slovensku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Slovensku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Střední Slovensko nebo sekci dovolená s dětmi.