Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Střední Slovensko 2021 / 2022 - Střední Slovensko 2021 / 2022

Dovolená Střední Slovensko 2021 / 2022. Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Střední Slovensko za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Střední Slovensko. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Střední Slovensko 2021 / 2022

Veľká Fatra
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 25 468 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (25 hodnocení)
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Střední Slovensko v 3.5hvězdičkovém ubytování Veľká Fatra, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 24. září až pátek 8. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 7 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 25468,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Veľká Fatra je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Liečebný Dom Gabriela (Kúpele Bojnice)
★★
 • Lednička
 • TV
 • 20 211 Kč
 • 19 200 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Slovensko na podzim 2021 v resortu Střední Slovensko, v místě Liečebný dom Gabriela (Kúpele Bojnice) v ?hvězdičkovém ubytování Liečebný Dom Gabriela (Kúpele Bojnice) od Invie v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 25. září do čtvrtek 7. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 8 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 19200,- Kč.
  Chalupa Teplička
   
  • 7 140 Kč

  Detail

  Nejnovější recenze: Byl jsem již potřetí, klidné místo na konci chatové osady, úžasní a vstřícní majitelé chaty, ideální jak pro rodiny s dětmi, krásná a upravena přilehlá zahrada, tak i jako klidné místo pro přenocování a celodenní t...

  Dovolená Střední Slovensko levně, s neznámým počtem hvězdiček. Chalupa Teplička s délkou 8 dní, v termínu 25. září 2021 až 2. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 7140 Kč.
  Liečebný Dom Zobor (Kúpele Bojnice)
  ★★
  • Klidná lokalita
  • Lednička
  • TV
   
  • 15 210 Kč

  Detail

  Dovolená Slovensko na podzim 2021 v resortu Střední Slovensko, v místě Liečebný dom Zobor (Kúpele Bojnice) v ?hvězdičkovém ubytování Liečebný Dom Zobor (Kúpele Bojnice) od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 29. září do pátek 8. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 12 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální online ceně 15210,- Kč.
  Galicia Nueva
  ★★★★
   
  • 1 927 Kč

  Detail

  Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Střední Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Galicia Nueva, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 3. říjen až úterý 5. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 16 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 1927,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.
  Remata
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 5 335 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (13 hodnocení)
  Dovolená Slovensko na podzim 2021 v resortu Střední Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Remata od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 5. října do sobota 9. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 18 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5335,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Veľká Fatra
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 9 610 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (25 hodnocení)
  Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Střední Slovensko v 3.5hvězdičkovém ubytování Veľká Fatra, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 6. říjen až pondělí 11. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 19 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, aktuálně v ceně 9610,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Veľká Fatra je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Penzion Alžběta
  ★★★
  👍👍👍👍
  • Lednička
  • TV
  • Wifi zdarma
   
  • 8 750 Kč

  Detail

  3.2/5 Skvělé (3 hodnocení)
  Dovolená Slovensko na podzim 2021 v resortu Střední Slovensko, v místě Penzion Alžběta v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Alžběta od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 7. října do úterý 12. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 20 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální online ceně 8750,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Hotel Remata
   
  • 1 850 Kč

  Detail

  Dovolená Střední Slovensko levně, s neznámým počtem hvězdiček. Hotel Remata s délkou 3 dní, v termínu 8. říjen 2021 až 10. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, podzimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 1850 Kč.
  Royal Palace
  ★★
   
  • 23 600 Kč

  Detail

  Dovolená Slovensko na podzim 2021 v resortu Střední Slovensko v ?hvězdičkovém ubytování Royal Palace od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 9. října do úterý 12. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 22 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální online ceně 23600,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 79 nalezených

  Dovolenou Střední Slovensko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Slovensku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Slovensko vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Slovensko vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Slovensku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt na Slovensku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si na Slovensku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kuba 2021, dovolenou Kypr 2021, dovolenou Maďarsko 2021/2022 nebo například dovolenou Madeira 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Maledivy.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Slovensku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Slovensku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Slovensku můžete také podle kvality: např Střední Slovensko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Slovensku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Střední Slovensko nebo sekci dovolená s dětmi.