Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Štrbské pleso 2021 / 2022 - Štrbské pleso 2021 / 2022

Dovolená Štrbské pleso 2021 / 2022. Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Štrbské pleso za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Štrbské pleso. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Ads

Dovolená Štrbské pleso 2021 / 2022

Vyberte prosím v levém menu nebo v horní liště jinou lokalitu nebo jiný typ zájezdu, protože žádný zájezd odpovídající vašemu výběru - Dovolená Štrbské pleso 2021 / 2022 nebyl nalezen.

Ads

Dovolenou Štrbské pleso 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Slovensku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Slovensko vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Slovensko vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Slovensku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt na Slovensku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Slovensku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Thajsko 2021, dovolenou Tunisko 2021, dovolenou Turecko 2021/2022 nebo například dovolenou USA 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Vietnam.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Slovensku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Slovensku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Slovensku můžete také podle kvality: např Štrbské pleso levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Slovensku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Štrbské pleso nebo sekci dovolená s dětmi.

Štrbské Pleso - informace

Štrbské Pleso je nejvýše položená osada ve Vysokých Tatrách, ležící na břehu stejnojmenného jezera ve výšce 1355 m n. m. Původně zde stála myslivecká chata, poté turistická ubytovna, hotely, a dokonce také elektrická železnice. V závěru zde byl vybudován léčebný dům. Štrbské Pleso je ideálním výchozím bodem pro pěší túru na Popradské Pleso či do Mlynské doliny. Pokud dáváte přednost kratším procházkám, můžete se projít kolem místního jezera.