Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Západní Slovensko v srpnu. ✅ Aktuální nabídka dovolené v srpnu ☀ v letovisku Západní Slovensko. All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech a Last Minute zájezdy. Srpen 2020 na Slovensku za nejvýhodnější ceny.

1Slovensko.cz    >    
Západní Slovensko    >    

Západní Slovensko srpen 2020

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Západní Slovensko v srpnu 2020

Chata Duchonka - Nemečky
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Chata Duchonka - Nemečky, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 263 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2497,- Kč.
 
Nostalgia - Senec
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Nostalgia - Senec, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až středa 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 263 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4650,- Kč.
 
Hotel Park Piešťany
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Hotel Park Piešťany, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 2. srpen až středa 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 264 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6900,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Dětský koutek
  • Klidná lokalita
  • Fitness
  • Bar
  • Půjčovna kol
  • Wifi zdarma
 
Nostalgia - Senec
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Nostalgia - Senec, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 5. srpen až středa 12. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 267 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5040,- Kč.
 
Piešťany - Hotel Jalta
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 2hvězdičkovém ubytování Piešťany - Hotel Jalta, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 9. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 271 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7525,- Kč.
 
Nostalgia - Senec
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Nostalgia - Senec, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 15. srpen až středa 19. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 277 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4650,- Kč.
 
Piešťany - Hotel Jalta
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 2hvězdičkovém ubytování Piešťany - Hotel Jalta, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 27. srpen až čtvrtek 3. září, s dopravou vlastní - například autem, za 289 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7525,- Kč.
 

Zobrazeno 1-7 z 7 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Slovensko podle měsíce odjezdu

Západní Slovensko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal