Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Západní Slovensko v srpnu 2020. Zájezdy na Slovensko za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v srpnu na Slovensku. Západní Slovensko All Inclusive - pobyty Slovensko s ubytováním v luxusních hotelech.

1Slovensko.cz    >    
Západní Slovensko    >    

Dovolená Západní Slovensko v srpnu - Srpen na Slovensku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Západní Slovensko v srpnu 2020

Splendid Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Grand
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Splendid Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Grand, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 196 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 16289,- Kč.
 
Nostalgia - Senec
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Nostalgia - Senec, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 4. srpen až úterý 11. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 199 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5040,- Kč.
 
Holiday Village Senec - Senec
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Holiday Village Senec - Senec, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 5. srpen až středa 12. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 200 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5530,- Kč.
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Volejbal
 • Tobogány
 • Domácí zvířata povolena
 
Penzion Maxim
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Penzion Maxim, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 8. srpen až pondělí 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 203 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2945,- Kč.
 
Esplanade Ensana Health Spa Hotel - Pokoje Esplana
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Esplanade Ensana Health Spa Hotel - Pokoje Esplana, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 13. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 8721,- Kč.
 
Esplanade Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Palace
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Esplanade Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Palace, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 14. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 209 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5122,- Kč.
 
Nostalgia - Senec
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Nostalgia - Senec, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 14. srpen až pátek 21. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 209 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5040,- Kč.
 
Apartmány Holiday Village Senec
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Holiday Village Senec, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 15. srpen až čtvrtek 20. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 210 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 45 % v aktuální ceně 2350,- Kč.
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Volejbal
 • Tobogány
 • Domácí zvířata povolena
 
Morava Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Morava Ensana Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 15. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 210 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 14210,- Kč.
 
Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 15. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 210 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 26873,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 16 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Slovensko podle měsíce odjezdu

Západní Slovensko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal