Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Západní Slovensko v srpnu 2020. Zájezdy na Slovensko za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v srpnu na Slovensku. Západní Slovensko All Inclusive - pobyty Slovensko s ubytováním v luxusních hotelech.

1Slovensko.cz    >    
Západní Slovensko    >    

Dovolená Západní Slovensko v srpnu - Srpen na Slovensku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Západní Slovensko v srpnu 2020

Splendid Ensana Health Spa (Spa Hotel Grand Splendid)
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Splendid Ensana Health Spa (Spa Hotel Grand Splendid), s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. srpen až pondělí 17. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické v aktuální ceně 31560,- Kč.
 
Parkhotel Na Baračke
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Parkhotel Na Baračke, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až neděle 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 34 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4220,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Golf
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 
Splendid Ensana Health Spa (Spa Hotel Grand Splendid)
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Splendid Ensana Health Spa (Spa Hotel Grand Splendid), s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až pondělí 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 34 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické levně v aktuální ceně 6660,- Kč.
 
Horský Hotel Remata
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Horský Hotel Remata, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. srpen až úterý 11. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2673,- Kč.
 
Hotel Park: Senior Pobyt 5 Nocí
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park: Senior Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. srpen až pátek 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 10650,- Kč.
 
Esplanade Ensana Health Spa Hotel (Danubius Health Spa Resor
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Esplanade Ensana Health Spa Hotel (Danubius Health Spa Resor, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 13. srpen až pondělí 24. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 40 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické v aktuální ceně 39270,- Kč.
 
Hotel Aphrodite: Rekreační Pobyt S Polopenzí 6 Nocí
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aphrodite: Rekreační Pobyt S Polopenzí 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 13. srpen až středa 19. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 40 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 16440,- Kč.
 
Hotel Malá Fatra
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Malá Fatra, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 13. srpen až čtvrtek 20. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 40 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 12770,- Kč.
 
Splendid Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Splendid Ensana Health Spa Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 14. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4290,- Kč.
 
Hotel Aphrodite Palace: Rekreační Pobyt S Polopenzí 5 Nocí
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aphrodite Palace: Rekreační Pobyt S Polopenzí 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 16. srpen až pátek 21. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 14600,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 20 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Slovensko podle měsíce odjezdu

Západní Slovensko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal