Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Pieniny v srpnu 2021. Zájezdy na Slovensko za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v srpnu na Slovensku. Pieniny All Inclusive - pobyty Slovensko s ubytováním v luxusních hotelech.

1Slovensko.cz    >    
Pieniny    >    

Dovolená Pieniny v srpnu - Srpen na Slovensku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Pieniny v srpnu 2021

Grand Hotel Strand
Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Pieniny v hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Strand, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 287 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 5340,- Kč.
 
Hotel Travertín
Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Travertín, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 6. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 288 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 2410,- Kč.
 
Grand Hotel Strand
Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Pieniny v hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Strand, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. srpen až sobota 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 289 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 12670,- Kč.
 
Hotel Travertín
Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Travertín, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. srpen až sobota 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 289 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 6230,- Kč.
 
Hotel Švýcarské Domky
Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Švýcarské Domky, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 12. srpen až neděle 15. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 294 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 3450,- Kč.
  • Tenis
  • Fitness
  • Půjčovna kol
 
Hotel Švýcarské Domky
Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Švýcarské Domky, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 14. srpen až sobota 21. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 296 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 5775,- Kč.
  • Tenis
  • Fitness
  • Půjčovna kol
 

Zobrazeno 1-6 z 6 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Pieniny podle měsíce odjezdu

Pieniny All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal