Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v srpnu 2020. Last Minute zájezdy na Slovensko za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v srpnu na Slovensku. Slovensko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Srpen na Slovensku.

1Slovensko.cz    >    

Dovolená na Slovensku - srpen 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy na Slovensko v srpnu 2020

Esplanade Ensana Health Spa Hotel - Pokoje Esplana
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Esplanade Ensana Health Spa Hotel - Pokoje Esplana, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 116 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 23520,- Kč.
 
Grand Hotel Strand
Dovolená Slovensko 2020 - Pieniny v hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Strand, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 116 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 10465,- Kč.
 
Hotel Pod Zámkom
Dovolená Slovensko 2020 - Střední Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Pod Zámkom, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 116 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 13690,- Kč.
 
Hotel Remata
Dovolená Slovensko 2020 - Kremnické vrchy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Remata, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až čtvrtek 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 116 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9165,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Wifi zdarma
 
Hotel Royal Palace Medical Spa
Dovolená Slovensko 2020 - Turčianske Teplice v hvězdičkovém ubytování Hotel Royal Palace Medical Spa, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až úterý 4. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 116 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 15050,- Kč.
 
Hotel Švýcarské Domky
Dovolená Slovensko 2020 - Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Švýcarské Domky, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 116 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6230,- Kč.
 • Tenis
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 
Hotel Švýcarské Domky
Dovolená Slovensko 2020 - Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Švýcarské Domky, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 116 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 8050,- Kč.
 • Tenis
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 
Chalupa Pliešovce
Dovolená Slovensko 2020 - Banská Bystrica v hvězdičkovém ubytování Chalupa Pliešovce, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 116 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1700,- Kč.
 
Chalupa Vyšné Ružbachy
Dovolená Slovensko 2020 - Vyšné Ružbachy v hvězdičkovém ubytování Chalupa Vyšné Ružbachy, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 116 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1470,- Kč.
 
Chata Kováčová
Dovolená Slovensko 2020 - Bardejovské Kúpele v hvězdičkovém ubytování Chata Kováčová, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 116 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1167,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 452 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Slovensko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal