Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v srpnu 2021. Last Minute zájezdy na Slovensko za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v srpnu na Slovensku. Slovensko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Srpen na Slovensku.

1Slovensko.cz    >    

Dovolená na Slovensku - srpen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy na Slovensko v srpnu 2021

Hotel Bešeňová
Dovolená Slovensko 2021 - Liptov v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bešeňová, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až úterý 3. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 314 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3310,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětský bazén
 • Fitness
 • Wifi zdarma
 
Hotel Pieris
Dovolená Slovensko 2021 - Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Pieris, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až pondělí 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 314 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory v aktuální ceně 15840,- Kč.
 
Grandhotel Starý Smokovec
Dovolená Slovensko 2021 - Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grandhotel Starý Smokovec, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až pondělí 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 315 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy sportovní v aktuální ceně 38155,- Kč.
 
Grandhotel Starý Smokovec
Dovolená Slovensko 2021 - Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grandhotel Starý Smokovec, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až pátek 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 315 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy sportovní v aktuální ceně 21803,- Kč.
 
Plus - Bratislava
Dovolená Slovensko 2021 - Bratislava a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Plus - Bratislava, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až pondělí 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 315 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4550,- Kč.
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 
Bešeňová - Galeria Thermal Bešeňová
Dovolená Slovensko 2021 - Liptov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bešeňová - Galeria Thermal Bešeňová, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až úterý 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 316 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské v aktuální ceně 17780,- Kč.
 
Piešťany - Thermia Palace Ensana Health Spa
Dovolená Slovensko 2021 - Bratislava a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Piešťany - Thermia Palace Ensana Health Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až úterý 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 316 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 15015,- Kč.
 
Plus - Bratislava
Dovolená Slovensko 2021 - Bratislava a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Plus - Bratislava, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až úterý 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 316 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4550,- Kč.
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 
Turčianske Teplice - Ld Veľká Fatra A Aqua
Dovolená Slovensko 2021 - Velká Fatra v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Turčianske Teplice - Ld Veľká Fatra A Aqua, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až sobota 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 316 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické levně v aktuální ceně 5660,- Kč.
 
Plus - Bratislava
Dovolená Slovensko 2021 - Bratislava a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Plus - Bratislava, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 4. srpen až středa 11. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 317 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4550,- Kč.
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 

Zobrazeno 1-10 z 103 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Slovensko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal