Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka ubytování na Slovensku se snídaní za nejlepší ceny online. ☀️ Zájezdy na Slovensko se snídaní v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená na Slovensku letecky levně. Ubytování na Slovensku se stravou v ceně. Slovensko 2020 / 2021.

1Slovensko.cz    >    

Slovensko se snídaní - Slovensko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Slovensko se snídaní podle termínu

Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva
Dovolená Slovensko 2020 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 19. leden až úterý 21. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 4310,- Kč.
 
Hotel Toliar
Dovolená Slovensko 2020 - Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Toliar, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu neděle 19. leden až pondělí 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9280,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Hotel Solisko
Dovolená Slovensko 2020 - Štrbské pleso v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Solisko, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 20. leden až pondělí 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9960,- Kč.
 
Hotel Barónka /
Dovolená Slovensko 2020 - Bratislava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Barónka /, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 21. leden až čtvrtek 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2220,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 
Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva
Dovolená Slovensko 2020 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Pobyt Pro Dva, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 22. leden až pátek 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 4310,- Kč.
 
Hotel Orchidea
Dovolená Slovensko 2020 - Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Orchidea, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 22. leden až pondělí 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6600,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 
Hotel Thermal Štúrovo
Dovolená Slovensko 2020 - Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Thermal Štúrovo, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 22. leden až středa 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 8750,- Kč.
 
Penzion Zelený Dom
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Tatry v hvězdičkovém ubytování Penzion Zelený Dom, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. leden až neděle 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2070,- Kč.
 
Europa - Liptovský Mikuláš
Dovolená Slovensko 2020 - Liptovský Mikuláš v 3hvězdičkovém ubytování Europa - Liptovský Mikuláš, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 24. leden až pátek 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6960,- Kč.
 
Garni Hotel Fatra
Dovolená Slovensko 2020 - Malá Fatra v hvězdičkovém ubytování Garni Hotel Fatra, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 24. leden až neděle 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1650,- Kč.
 • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 1022 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal