Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Západní Slovensko v říjnu 2020. Zájezdy na Slovensko za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v říjnu na Slovensku. Západní Slovensko All Inclusive - pobyty Slovensko s ubytováním v luxusních hotelech.

1Slovensko.cz    >    
Západní Slovensko    >    

Dovolená Západní Slovensko v říjnu - Říjen na Slovensku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Západní Slovensko v říjnu 2020

Splendid Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Grand
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Splendid Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Grand, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 3. říjen až sobota 10. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 259 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 14651,- Kč.
 
Nostalgia - Senec
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Nostalgia - Senec, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 7. říjen až středa 14. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 263 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8220,- Kč.
 
Vila Trajan Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Vila Trajan Ensana Health Spa Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 8. říjen až neděle 11. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 264 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3147,- Kč.
 
Hotel Park Piešťany
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Hotel Park Piešťany, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 14. říjen až neděle 18. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 270 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 8430,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Dětský koutek
  • Klidná lokalita
  • Fitness
  • Bar
  • Půjčovna kol
  • Wifi zdarma
 
Chata Duchonka - Nemečky
Dovolená Západní Slovensko levně, s neznámým počtem hvězdiček. Chata Duchonka - Nemečky s délkou 8 dní, v termínu 17. říjen 2020 až 24. říjen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 6160 Kč.
 
Apartmány Fregata
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Apartmány Fregata, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 30. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 286 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy sportovní levně v aktuální ceně 880,- Kč.
 
Hotel Magnólia
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Hotel Magnólia, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 30. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 286 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3130,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
 
Penzion Maxim
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Penzion Maxim, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 31. říjen až pondělí 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 287 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3145,- Kč.
 
Pro Patria Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Pro Patria Ensana Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 287 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 11403,- Kč.
 

Zobrazeno 1-9 z 9 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Slovensko podle měsíce odjezdu

Západní Slovensko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal