Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka dovolené na Slovensku říjnu v destinaci Pieniny. Zájezdy Pieniny v říjnu 2021 za nejvýhodnější ceny.

1Slovensko.cz    >    
Pieniny    >    

Pieniny v říjnu 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Pieniny v říjnu 2021

Kúpele Vyšné Ružbachy
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Pieniny v 3hvězdičkovém ubytování Kúpele Vyšné Ružbachy, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až středa 4. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4070,- Kč.
 
Kúpele Vyšné Ružbachy
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Pieniny v 3hvězdičkovém ubytování Kúpele Vyšné Ružbachy, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až pondělí 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2574,- Kč.
 
Švajčiarske Domčeky: Wellness Pobyt - 7 Nocí
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Pieniny v 3hvězdičkovém ubytování Švajčiarske Domčeky: Wellness Pobyt - 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 7910,- Kč.
 
Hotel Švýcarské Domky
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Švýcarské Domky, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. říjen až sobota 9. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 345 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 7280,- Kč.
 • Tenis
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 
Hotel Švýcarské Domky
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Švýcarské Domky, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 7. říjen až neděle 10. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 350 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 2265,- Kč.
 • Tenis
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 
Hotel Travertín
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Travertín, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 7. říjen až neděle 10. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 350 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 2475,- Kč.
 
Hotel Švýcarské Domky
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Švýcarské Domky, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 21. říjen až neděle 24. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 364 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 3120,- Kč.
 • Tenis
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 
Hotel Švýcarské Domky
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Švýcarské Domky, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. říjen až neděle 24. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 365 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 1510,- Kč.
 • Tenis
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 
Hotel Travertín
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Travertín, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. říjen až sobota 30. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 366 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 5775,- Kč.
 

Zobrazeno 21-25 z 25 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Pieniny podle měsíce odjezdu

Pieniny All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal