Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Říjen na Slovensku. ✅ Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v říjnu 2019. ☀ Zájezdy na Slovensko v říjnu 2019 za nejvýhodnější ceny. All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech.

1Slovensko.cz    >    

Slovensko říjen 2019

Vyhledávání zájezdů

Dovolená na Slovensku v říjnu 2019

Relax Pod Tatrami V Lázních Vyšné Ružbachy (Grand
Dovolená Slovensko 2019 - Vyšné Ružbachy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Relax Pod Tatrami V Lázních Vyšné Ružbachy (Grand , s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 1. říjen až neděle 6. říjen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 6 % v aktuální ceně 7490,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Bar
 
Bardejovské Kúpele
Dovolená Slovensko 2019 - Bardejovské Kúpele v 2hvězdičkovém ubytování Bardejovské Kúpele, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 1. říjen až čtvrtek 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3400,- Kč.
 
Bardejovské Kúpele
Dovolená Slovensko 2019 - Bardejovské Kúpele v 2hvězdičkovém ubytování Bardejovské Kúpele, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 1. říjen až pondělí 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9420,- Kč.
 
Europa - Liptovský Mikuláš
Dovolená Slovensko 2019 - Liptovský Mikuláš v 3hvězdičkovém ubytování Europa - Liptovský Mikuláš, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 1. říjen až úterý 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6510,- Kč.
 
Fatra - Terchová
Dovolená Slovensko 2019 - Malá Fatra v 2hvězdičkovém ubytování Fatra - Terchová, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 1. říjen až sobota 5. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2990,- Kč.
 • Wifi zdarma
 
Grand Hotel Strand
Dovolená Slovensko 2019 - Pieniny v hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Strand, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 1. říjen až čtvrtek 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3425,- Kč.
 
Horská Chata Orešnica
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Horská Chata Orešnica, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 1. říjen až sobota 5. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3920,- Kč.
 
Hotel Ľubovňa
Dovolená Slovensko 2019 - Ľubovnianske Kúpele v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Ľubovňa, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 1. říjen až neděle 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5390,- Kč.
 
Hotel Minerál
Dovolená Slovensko 2019 - Dudince v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Minerál, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 1. říjen až pondělí 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 11780,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský bazén
 
Hotel Minerál
Dovolená Slovensko 2019 - Dudince v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Minerál, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 1. říjen až pátek 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6520,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský bazén
 

Zobrazeno 1-10 z 1182 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Slovensko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal