Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v říjnu 2020. Zájezdy na Slovensko za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v říjnu na Slovensku. Slovensko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Říjen na Slovensku.

1Slovensko.cz    >    

Zájezdy a dovolená na Slovensku v říjnu

Vyhledávání zájezdů

Slovensko v říjnu - Zájezdy podle termínu

Hotel Aphrodite Palace
Dovolená Slovensko 2020 - Rajecké Teplice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aphrodite Palace, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. říjen až čtvrtek 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 297 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % v aktuální ceně 18396,- Kč.
 
Apartmánový Dům Aurel
Dovolená Slovensko 2020 - Nízké Tatry v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Aurel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 297 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 990,- Kč.
 
Aqua - Turčianske Teplice
Dovolená Slovensko 2020 - Turčianske Teplice v 2hvězdičkovém ubytování Aqua - Turčianske Teplice, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. říjen až pondělí 5. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 297 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6560,- Kč.
 
Garni Hotel Fatra
Dovolená Slovensko 2020 - Malá Fatra v hvězdičkovém ubytování Garni Hotel Fatra, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 297 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2440,- Kč.
 • Wifi zdarma
 
Garni Hotel Fatra
Dovolená Slovensko 2020 - Malá Fatra v hvězdičkovém ubytování Garni Hotel Fatra, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. říjen až sobota 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 297 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1650,- Kč.
 • Wifi zdarma
 
Hotel Čingov
Dovolená Slovensko 2020 - Slovenský Raj v hvězdičkovém ubytování Hotel Čingov, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. říjen až středa 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 297 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7730,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Tenis
 • Klidná lokalita
 • Bar
 
Hotel Park
Dovolená Slovensko 2020 - Dudince v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Park, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 297 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3560,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Hotel Pod Zámkom
Dovolená Slovensko 2020 - Střední Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Pod Zámkom, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 297 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6090,- Kč.
 
Jasná - Ski & Wellness Residence Družba
Dovolená Slovensko 2020 - Nízké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jasná - Ski & Wellness Residence Družba, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. říjen až sobota 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 297 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 3070,- Kč.
 
Kúpele Diamant
Dovolená Slovensko 2020 - Dudince v 3hvězdičkovém ubytování Kúpele Diamant, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 297 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7940,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 349 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Slovensko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal