Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v říjnu 2020. Last Minute zájezdy na Slovensko za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v říjnu na Slovensku. Slovensko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Říjen na Slovensku.

1Slovensko.cz    >    

Dovolená na Slovensku - říjen 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy na Slovensko v říjnu 2020

Barónka - Bratislava
Dovolená Slovensko 2020 - Bratislava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Barónka - Bratislava, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 177 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3690,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 
City Hotel Michalska
Dovolená Slovensko 2020 - Bratislava v hvězdičkovém ubytování City Hotel Michalska, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 177 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4410,- Kč.
 
Garni Hotel Fatra
Dovolená Slovensko 2020 - Malá Fatra v hvězdičkovém ubytování Garni Hotel Fatra, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 177 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2440,- Kč.
 • Wifi zdarma
 
Hotel Malá Fatra
Dovolená Slovensko 2020 - Rajecké Teplice v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Malá Fatra, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. říjen až sobota 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 177 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4720,- Kč.
 
Hotel Palace
Dovolená Slovensko 2020 - Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Palace, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 177 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5634,- Kč.
 
Hotel Rysy
Dovolená Vysoké Tatry levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Rysy s délkou 2 dní, v termínu 1. říjen 2020 až 2. říjen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 960 Kč.
 
Hotel Satel
Dovolená Slovensko 2020 - Poprad v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Satel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 177 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3310,- Kč.
 • Tenis
 • Fitness
 • Bar
 
Hotel Švýcarské Domky
Dovolená Slovensko 2020 - Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Švýcarské Domky, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 177 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2475,- Kč.
 • Tenis
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 
Hotel Therma
Dovolená Slovensko 2020 - Dunajská Streda v hvězdičkovém ubytování Hotel Therma, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 177 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5050,- Kč.
 
Kúpele Diamant
Dovolená Slovensko 2020 - Dudince v 3hvězdičkovém ubytování Kúpele Diamant, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 177 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8581,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 453 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Slovensko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal