Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Říjen na Slovensku. ✅ Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v říjnu 2019. ☀ Zájezdy na Slovensko v říjnu 2019 za nejvýhodnější ceny. All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech.

1Slovensko.cz    >    

Slovensko říjen 2019

Vyhledávání zájezdů

Dovolená na Slovensku v říjnu 2019

Ubytování V Soukromí Leginus
Dovolená Slovensko 2019 - Žilina v hvězdičkovém ubytování Ubytování V Soukromí Leginus, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 1. říjen až sobota 5. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 % v aktuální ceně 1060,- Kč.
 
Ubytování V Soukromí Leginus
Dovolená Slovensko 2019 - Žilina v hvězdičkovém ubytování Ubytování V Soukromí Leginus, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 1. říjen až pátek 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 % v aktuální ceně 790,- Kč.
 
Relax Pod Tatrami V Lázních Vyšné Ružbachy (Grand
Dovolená Slovensko 2019 - Vyšné Ružbachy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Relax Pod Tatrami V Lázních Vyšné Ružbachy (Grand , s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 1. říjen až neděle 6. říjen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 6 % v aktuální ceně 7490,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Bar
 
Spa Hotel Grand Splendid
Dovolená Slovensko 2019 - Piešťany v 3hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Grand Splendid, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 1. říjen až pátek 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 5966,- Kč.
 
Bardejovské Kúpele
Dovolená Slovensko 2019 - Bardejovské Kúpele v 2hvězdičkovém ubytování Bardejovské Kúpele, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 1. říjen až čtvrtek 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3400,- Kč.
 
Bardejovské Kúpele
Dovolená Slovensko 2019 - Bardejovské Kúpele v 2hvězdičkovém ubytování Bardejovské Kúpele, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 1. říjen až pondělí 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9420,- Kč.
 
Barónka - Bratislava
Dovolená Slovensko 2019 - Bratislava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Barónka - Bratislava, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 1. říjen až úterý 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6930,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 
Depandance Adam, Cyril, Maja, Lúčky
Dovolená Slovensko 2019 - Liptov v 2.5hvězdičkovém ubytování Depandance Adam, Cyril, Maja, Lúčky, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 1. říjen až úterý 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 12180,- Kč.
 
Europa - Liptovský Mikuláš
Dovolená Slovensko 2019 - Liptovský Mikuláš v 3hvězdičkovém ubytování Europa - Liptovský Mikuláš, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 1. říjen až úterý 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6510,- Kč.
 
Hotel Barónka /
Dovolená Slovensko 2019 - Bratislava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Barónka /, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu úterý 1. říjen až středa 2. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1210,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 

Zobrazeno 1-10 z 795 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Slovensko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal