Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Nejlépe hodnocené hotely na Slovensku. Aktuální nabídka ubytování v nejlepších hotelech na Slovensku. ☀️ All Inclusive dovolená Slovensko. Slovensko 2020 / 2021.

1Slovensko.cz    >    

Hotely na Slovensku s nejlepšími recenzemi - Slovensko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Nejlépe hodnocené hotely podle termínu

Garni Fatra
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Garni Fatra, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až středa 28. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1690,- Kč.
 
Village Resort Hanuliak
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Malá Fatra v hvězdičkovém ubytování Village Resort Hanuliak, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 27. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 9048,- Kč.
 
Village Resort Hanuliak
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Malá Fatra v hvězdičkovém ubytování Village Resort Hanuliak, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 27. říjen až čtvrtek 29. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 5390,- Kč.
 
Village Resort Hanuliak
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Malá Fatra v hvězdičkovém ubytování Village Resort Hanuliak, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 27. říjen až čtvrtek 29. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3772,- Kč.
 
Garni Fatra
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Garni Fatra, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1690,- Kč.
 
Village Resort Hanuliak
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Malá Fatra v hvězdičkovém ubytování Village Resort Hanuliak, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 10836,- Kč.
 
Garni Fatra
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Garni Fatra, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1690,- Kč.
 
Village Resort Hanuliak
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Malá Fatra v hvězdičkovém ubytování Village Resort Hanuliak, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 3772,- Kč.
 
Terchová - Garni Hotel Fatra
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Terchová - Garni Hotel Fatra, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až pátek 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně, v aktuální ceně 3885,- Kč.
 
Village Resort Hanuliak
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Malá Fatra v hvězdičkovém ubytování Village Resort Hanuliak, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 10836,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 4493 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal