Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Dovolená Rajecké Teplice 2019/2020. ☀ Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Rajecké Teplice za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Rajecké Teplice. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

1Slovensko.cz    >    

Dovolená Rajecké Teplice - Rajecké Teplice 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Rajecké Teplice a Last Minute zájezdy

Hotel Malá Fatra
Dovolená Slovensko 2019 - Rajecké Teplice v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Malá Fatra, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 23. září až čtvrtek 26. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5664,- Kč.
 
Penzion Villa Margareta
Dovolená Slovensko 2019 - Rajecké Teplice v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Villa Margareta, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 24. září až úterý 1. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7980,- Kč.
 
Lázeňské Hotely
Dovolená Slovensko 2019 - Rajecké Teplice v hvězdičkovém ubytování Lázeňské Hotely, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 26. září až pondělí 30. září, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 9090,- Kč.
 
Lázeňské Hotely
Dovolená Slovensko 2019 - Rajecké Teplice v hvězdičkovém ubytování Lázeňské Hotely, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 26. září až neděle 29. září, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6140,- Kč.
 
Vila Margaréta
Dovolená Slovensko 2019 - Rajecké Teplice v 3hvězdičkovém ubytování Vila Margaréta, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 27. září až středa 2. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9440,- Kč.
 
Vila Margaréta
Dovolená Slovensko 2019 - Rajecké Teplice v 3hvězdičkovém ubytování Vila Margaréta, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 27. září až úterý 1. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7552,- Kč.
 
Hotel Aphrodite Palace
Dovolená Slovensko 2019 - Rajecké Teplice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aphrodite Palace, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 28. září až čtvrtek 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 14000,- Kč.
 
Hotel Aphrodite Palace
Dovolená Slovensko 2019 - Rajecké Teplice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aphrodite Palace, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 28. září až středa 2. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 14872,- Kč.
 
Hotel Skalka
Dovolená Slovensko 2019 - Rajecké Teplice v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Skalka, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu neděle 29. září až sobota 5. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6980,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Fitness
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Půjčovna kol
 
Vila Margaréta
Dovolená Slovensko 2019 - Rajecké Teplice v 3hvězdičkovém ubytování Vila Margaréta, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 29. září až středa 2. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5664,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 156 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Rajecké Teplice podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal