Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Západní Slovensko v prosinci 2020. Zájezdy na Slovensko za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v prosinci na Slovensku. Západní Slovensko All Inclusive - pobyty Slovensko s ubytováním v luxusních hotelech.

1Slovensko.cz    >    
Západní Slovensko    >    

Dovolená Západní Slovensko v prosinci - Prosinec na Slovensku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Západní Slovensko v prosinci 2020

Hotel Aphrodite Palace: Rekreační Pobyt Se Snídaní 6 Nocí
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aphrodite Palace: Rekreační Pobyt Se Snídaní 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 148 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 15120,- Kč.
 
Hotel Pro Patria Piešťany
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Pro Patria Piešťany, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 148 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 10351,- Kč.
 
Vila Margaréta
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Vila Margaréta, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 148 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 16251,- Kč.
 
Esplanade Ensana Health Spa Hotel (Danubius Health Spa Resor
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Esplanade Ensana Health Spa Hotel (Danubius Health Spa Resor, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 149 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické v aktuální ceně 29000,- Kč.
 
Hotel Aphrodite Palace
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aphrodite Palace, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až středa 16. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 150 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 57330,- Kč.
 
Hotel Pax
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Pax, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 150 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, zimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6520,- Kč.
 
Hotel Aphrodite Palace: Rekreační Pobyt S Polopenzí 7 Nocí
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aphrodite Palace: Rekreační Pobyt S Polopenzí 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 151 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % v aktuální ceně 18396,- Kč.
 
Hotel Flóra
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Flóra, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 151 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8701,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Hotel Skalka
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Skalka, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 151 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické levně v aktuální ceně 2760,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 
Vietoris Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Západní Slovensko levně, s neznámým počtem hvězdiček. Vietoris Ensana Health Spa Hotel s délkou 3 dní, v termínu 4. prosinec 2020 až 6. prosinec 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, zimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 4880 Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 22 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Slovensko podle měsíce odjezdu

Západní Slovensko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal