Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v prosinci 2018/2021. Last Minute zájezdy na Slovensko za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v prosinci na Slovensku. Slovensko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Prosinec na Slovensku.

1Slovensko.cz    >    

Dovolená na Slovensku - prosinec 2018/2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy na Slovensko v prosinci 2018/2021

Tatranská Lomnica - Vila Magnólia
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v hvězdičkovém ubytování Tatranská Lomnica - Vila Magnólia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až středa 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 317 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové levně, v aktuální ceně 5005,- Kč.
 
Čingov - Smižany
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Slovenský Raj v 3hvězdičkovém ubytování Čingov - Smižany, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až pondělí 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 318 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6320,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Tenis
 • Klidná lokalita
 • Bar
 
Drevenice Zuberec
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Západní Tatry v hvězdičkovém ubytování Drevenice Zuberec, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až neděle 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 318 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1685,- Kč.
 
Hotel Barónka
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Bratislava a okolí v hvězdičkovém ubytování Hotel Barónka, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až neděle 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 318 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2820,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 
Prázdninový Dom Bórka
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Malá Fatra v hvězdičkovém ubytování Prázdninový Dom Bórka, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až neděle 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 318 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 1785,- Kč.
 
Rekreační dům Liptovská Anna (SK3101.210.1)
Dovolená Liptovský Mikuláš levně, v 2hvězdičkovém ubytování - Rekreační dům Liptovská Anna (SK3101.210.1) s délkou 4 dní, v termínu 2. prosinec 2021 až 5. prosinec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, zimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 3214 Kč.
 
Ubytování V Soukromí Leginus
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Západní Tatry v hvězdičkovém ubytování Ubytování V Soukromí Leginus, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až neděle 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 318 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1290,- Kč.
 
Zora - Tatranská Lomnica
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Zora - Tatranská Lomnica, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až úterý 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 318 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6400,- Kč.
 
City Hotel Perugia
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Bratislava a okolí v hvězdičkovém ubytování City Hotel Perugia, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. prosinec až neděle 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 319 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2940,- Kč.
 
Hotel Čingov
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Slovenský Raj v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Čingov, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. prosinec až neděle 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 319 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3290,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Tenis
 • Klidná lokalita
 • Bar
 

Zobrazeno 1-10 z 139 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Slovensko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal