Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka dotované dovolené pro seniory na Slovensku za nejlepší ceny online. ☀️ Zájezdy na Slovensko pro seniory 50+, 55+, 60+ a 70+. All Inclusive a Last Minute pobyty pro seniory letecky levně. Seniorské slevy na ubytování. Slovensko 2021 / 2022.

1Slovensko.cz    >    

Slovensko pro seniory - Slovensko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Slovensko pro seniory podle termínu

Lázně Nový Smokovec - Senior 60+ Balíček Léčebný Pobyt Oddýc
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Lázně Nový Smokovec - Senior 60+ Balíček Léčebný Pobyt Oddýc, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 19. leden až středa 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 10274,- Kč.
 
Hotel Pieris
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Pieris, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 20. leden až čtvrtek 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 15840,- Kč.
 
Hotel Kukučka
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Kukučka, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 21. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 4740,- Kč.
 
Hotel Kukučka
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Kukučka, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až pondělí 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 4740,- Kč.
 
Hotel Kukučka
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Kukučka, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až neděle 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 18990,- Kč.
 
Lázně Nový Smokovec - Senior 60+ Balíček Léčebný Pobyt Oddýc
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Lázně Nový Smokovec - Senior 60+ Balíček Léčebný Pobyt Oddýc, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 10274,- Kč.
 
Hotel Kukučka
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Kukučka, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 24. leden až úterý 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 14220,- Kč.
 
Hotel Pieris
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Pieris, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 24. leden až pátek 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 9900,- Kč.
 
Piešťany - Hotel Magnólia
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Piešťany - Hotel Magnólia, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 24. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 7950,- Kč.
 
Hotel Kukučka
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Kukučka, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. leden až úterý 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 16880,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 125 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal