Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka ubytování pro rodiny s dětmi na Slovensku za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute dovolená a prázdniny s dětmi na Slovensku. Zájezdy s animačními programy pro děti. All Inclusive Last Minute pobyty letecky levně. Slovensko 2019/2020.

1Slovensko.cz    >    

Slovensko pro rodiny - Slovensko 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Slovensko pro rodiny podle termínu

Hotel Galicia Nueva - Balíček Rodina
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Balíček Rodina, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 20. říjen až úterý 22. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 3570,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Balíček Rodina
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Balíček Rodina, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 27. říjen až úterý 29. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 3570,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Balíček Rodina
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Balíček Rodina, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 3. listopad až úterý 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 3570,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Balíček Rodina
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Balíček Rodina, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 10. listopad až úterý 12. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 3570,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Balíček Rodina
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Balíček Rodina, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 17. listopad až úterý 19. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 31 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 3570,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Balíček Rodina
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Balíček Rodina, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 24. listopad až úterý 26. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 3570,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Balíček Rodina
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Balíček Rodina, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 1. prosinec až úterý 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 3570,- Kč.
 
Village Resort Hanuliak - Rodinné Prázdniny
Dovolená Slovensko 2019 - Malá Fatra v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Village Resort Hanuliak - Rodinné Prázdniny, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 6. prosinec až neděle 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 50 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4980,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Balíček Rodina
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Balíček Rodina, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 8. prosinec až úterý 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 52 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 3570,- Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Balíček Rodina
Dovolená Slovensko 2019 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Balíček Rodina, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 15. prosinec až úterý 17. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 59 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 3570,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 24 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal