Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů na Slovensko za nejlepší ceny online. ☀️ Aktivní dovolená na Slovensku. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Slovensko 2021 / 2022.

1Slovensko.cz    >    

Poznávací zájezdy Slovensko - Slovensko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Poznávací zájezdy Slovensko podle termínu

Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, Liptovská Mara, Pribyli
Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Liptov v hvězdičkovém ubytování Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, Liptovská Mara, Pribyli, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až pondělí 5. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 163 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací, vhodné pro seniory levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 4185,- Kč.
 
Spoznajte S Nami Slovenský Raj
Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Slovenský Raj v hvězdičkovém ubytování Spoznajte S Nami Slovenský Raj, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až neděle 4. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 163 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 4058,- Kč.
 
Jánošíkove diery a Malá Fatra
Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Malá Fatra v hvězdičkovém ubytování Jánošíkove diery a Malá Fatra, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 31. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 191 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 990,- Kč.
 
Malé a bílé Karpaty + historická města západního Slovenska
Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bratislava a okolí v hvězdičkovém ubytování Malé a bílé Karpaty + historická města západního Slovenska, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 22. srpen až pátek 27. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 213 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 8590,- Kč.
 
Po stopách středověku a přírodních krás Slovenského ráje
Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Slovenský Raj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Po stopách středověku a přírodních krás Slovenského ráje, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. srpen až neděle 29. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 218 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 3149,- Kč.
 

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal