Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka ubytování v letovisku Západní Slovensko s polopenzí za nejlepší ceny online. ☀️ Zájezdy na Slovensko s polopenzí v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená Západní Slovensko letecky levně. Ubytování na Slovensku se stravou v ceně. Západní Slovensko 2020 / 2021.

1Slovensko.cz    >    
Západní Slovensko    >    

Západní Slovensko s polopenzí - Západní Slovensko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Západní Slovensko s polopenzí podle termínu

Health Spa Resort Esplanade: Chuť Piešťan 4 Noci
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Health Spa Resort Esplanade: Chuť Piešťan 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 11. červen až pondělí 15. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % v aktuální ceně 11020,- Kč.
 
Parkhotel Na Baračke: Wellness Pobyt Zahoď Starost
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Parkhotel Na Baračke: Wellness Pobyt Zahoď Starost, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. červen až středa 17. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7320,- Kč.
 
Hotel Park: Harmony Pobyt 3 Noci
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Park: Harmony Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 14. červen až středa 17. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7300,- Kč.
 
Hotel Park
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Park, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 15. červen až čtvrtek 18. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické levně v aktuální ceně 4740,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Dětský koutek
  • Klidná lokalita
  • Fitness
  • Bar
  • Půjčovna kol
  • Wifi zdarma
 
Hotel Aphrodite: Rekreační Pobyt S Polopenzí 7 Noc
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aphrodite: Rekreační Pobyt S Polopenzí 7 Noc, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 16. červen až úterý 23. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % v aktuální ceně 17262,- Kč.
 
Pro Patria Ensana Health Spa Hotel (Spa Hotel Pro
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 2hvězdičkovém ubytování Pro Patria Ensana Health Spa Hotel (Spa Hotel Pro , s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 18. červen až neděle 21. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3840,- Kč.
 
Esplanade Ensana Health Spa Hotel (Danubius Health
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Esplanade Ensana Health Spa Hotel (Danubius Health, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 19. červen až sobota 27. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické v aktuální ceně 25360,- Kč.
 
Splendid Ensana Health Spa (Spa Hotel Grand Splend
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Splendid Ensana Health Spa (Spa Hotel Grand Splend, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. červen až pátek 26. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické v aktuální ceně 13320,- Kč.
 
Hotel Aphrodite: Relax Classic 6 Nocí
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aphrodite: Relax Classic 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 21. červen až sobota 27. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 21300,- Kč.
 
Magnólia
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Magnólia, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 22. červen až pátek 26. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % v aktuální ceně 5750,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
 

Zobrazeno 1-10 z 92 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal