Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka ubytování v letovisku Západní Slovensko s polopenzí za nejlepší ceny online. ✅ Zájezdy na Slovensko s polopenzí v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená Západní Slovensko letecky levně. Ubytování na Slovensku se stravou v ceně. Západní Slovensko 2019/2020.

1Slovensko.cz    >    
Západní Slovensko    >    

Západní Slovensko s polopenzí - Západní Slovensko 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Západní Slovensko s polopenzí podle termínu

Piešťany - Hotel Jalta
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v 2hvězdičkovém ubytování Piešťany - Hotel Jalta, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 13. listopad až středa 20. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4935,- Kč.
 
Hotel Lipa
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Hotel Lipa, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 22. listopad až neděle 24. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2495,- Kč.
 
Esplanade Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Palace
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Esplanade Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Palace, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. listopad až sobota 30. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 17430,- Kč.
 
Hotel Magnólia
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Hotel Magnólia, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 26. listopad až čtvrtek 28. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2890,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Park Piešťany
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Hotel Park Piešťany, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 26. listopad až sobota 30. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7685,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Hotel Lipa
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Hotel Lipa, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 28. listopad až sobota 30. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2495,- Kč.
 
Hotel Magnólia
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Hotel Magnólia, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 28. listopad až úterý 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 8180,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 
Piešťany - Hotel Pro Patria
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Piešťany - Hotel Pro Patria, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 29. listopad až pátek 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7945,- Kč.
 
Hotel Magnólia
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Hotel Magnólia, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. prosinec až pondělí 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 13055,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 
Splendid Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Splendid
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Splendid Ensana Health Spa Hotel - Křídlo Splendid, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 6. prosinec až neděle 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4320,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 117 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal