Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka podzimní dovolené v letovisku Západní Slovensko mimo hlavní sezónu za nejlepší ceny online. ☀️ Ubytování na Slovensku na podzim s All Inclusive službami. Podzimní prázdniny a Last Minute zájezdy letecky na Slovensko - pobyty levně. Západní Slovensko 2020 / 2021.

1Slovensko.cz    >    
Západní Slovensko    >    

Podzimní dovolená Západní Slovensko - Západní Slovensko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Podzimní dovolená Západní Slovensko podle termínu

Hotel Malá Fatra
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Hotel Malá Fatra, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. září až neděle 6. září, s dopravou vlastní - například autem, za 88 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5220,- Kč.
 
Hotel Malá Fatra
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Malá Fatra, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. září až čtvrtek 10. září, s dopravou vlastní - například autem, za 88 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 12770,- Kč.
 
Hotel Aphrodite Palace
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aphrodite Palace, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. září až sobota 5. září, s dopravou vlastní - například autem, za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2510,- Kč.
 
Hotel Pax
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Pax, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. září až čtvrtek 17. září, s dopravou vlastní - například autem, za 91 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 33220,- Kč.
 
Skalka: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Skalka: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. září až sobota 12. září, s dopravou vlastní - například autem, za 91 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5880,- Kč.
 
Jalta Ensana Health Spa Hotel: Navždy Mladý 7 Nocí
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 2hvězdičkovém ubytování Jalta Ensana Health Spa Hotel: Navždy Mladý 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. září až pondělí 14. září, s dopravou vlastní - například autem, za 92 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 15 % v aktuální ceně 7448,- Kč.
 
Hotel Aphrodite
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aphrodite, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. září až čtvrtek 17. září, s dopravou vlastní - například autem, za 92 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické v aktuální ceně 42100,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Klidná lokalita
 
Hotel Flóra
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Flóra, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. září až úterý 15. září, s dopravou vlastní - například autem, za 92 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 11440,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Hotel Magnólia
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Hotel Magnólia, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 9. září až pátek 11. září, s dopravou vlastní - například autem, za 94 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3130,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 
Pro Patria Ensana Health Spa Hotel (Spa Hotel Pro
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 2hvězdičkovém ubytování Pro Patria Ensana Health Spa Hotel (Spa Hotel Pro , s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 10. září až pátek 18. září, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 10240,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 73 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal