Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka ubytování na Slovensku s plnou penzí za nejlepší ceny online. ☀️ Zájezdy na Slovensko s plnou penzí v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená na Slovensku letecky levně. Ubytování na Slovensku se stravou v ceně. Slovensko levně 2020.

1Slovensko.cz    >    

Slovensko s plnou penzí - Slovensko levně 2020

Vyhledávání zájezdů

Slovensko s plnou penzí podle termínu

Léčebný Dům Choč
Dovolená Slovensko 2020 - Liptov v 3hvězdičkovém ubytování Léčebný Dům Choč, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 31. srpen až úterý 8. září, s dopravou vlastní - například autem, za 85 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 12280,- Kč.
 
Choč - Lúčky
Dovolená Slovensko 2020 - Liptov v 3hvězdičkovém ubytování Choč - Lúčky, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. září až středa 9. září, s dopravou vlastní - například autem, za 87 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 14280,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Fitness
 • Bar
 
Hotel Boboty
Dovolená Slovensko 2020 - Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Boboty, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. září až čtvrtek 10. září, s dopravou vlastní - například autem, za 88 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové, s výlety levně v aktuální ceně 11900,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Bar
 • Bowling
 • Domácí zvířata povolena
 
Depandance Litpov
Dovolená Slovensko 2020 - Liptov v 2.5hvězdičkovém ubytování Depandance Litpov, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. září až pondělí 14. září, s dopravou vlastní - například autem, za 90 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory v aktuální ceně 16650,- Kč.
 
Depandance Litpov
Dovolená Slovensko 2020 - Liptov v 2.5hvězdičkovém ubytování Depandance Litpov, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. září až středa 9. září, s dopravou vlastní - například autem, za 90 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 6400,- Kč.
 
Grand Hotel Strand
Dovolená Slovensko 2020 - Pieniny v hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Strand, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. září až sobota 12. září, s dopravou vlastní - například autem, za 90 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 12460,- Kč.
 
Grand Hotel Strand
Dovolená Slovensko 2020 - Pieniny v hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Strand, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. září až sobota 12. září, s dopravou vlastní - například autem, za 90 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 11515,- Kč.
 
Smaragd: Medical Mini 3 Noci
Dovolená Slovensko 2020 - Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Smaragd: Medical Mini 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. září až středa 9. září, s dopravou vlastní - například autem, za 91 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7420,- Kč.
 
Hotel Aphrodite
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aphrodite, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. září až čtvrtek 17. září, s dopravou vlastní - například autem, za 92 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické v aktuální ceně 42100,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Klidná lokalita
 
Depandance Litpov
Dovolená Slovensko 2020 - Liptov v 2.5hvězdičkovém ubytování Depandance Litpov, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 10. září až sobota 12. září, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 3200,- Kč.
 

Zobrazeno 71-80 z 165 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal