Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Pro Patria Ensana Health Spa Hotel s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená na Slovensku v lokalitě Piešťany - Pro Patria Ensana Health Spa Hotel. Last Minute pobyty v slovenské lokalitě Piešťany 2019.

1Slovensko.cz    >    
Piešťany    >    

Pro Patria Ensana Health Spa Hotel

Vyhledávání zájezdů

Pro Patria Ensana Health Spa Hotel podle termínu

Pro Patria Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Pro Patria Ensana Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 5. říjen až sobota 12. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 11200,- Kč.
 
Spa Hotel pro Patria
Dovolená Piešťany levně, v 2hvězdičkovém ubytování - Spa Hotel pro Patria s délkou 4 dní, v termínu 12. říjen 2019 až 15. říjen 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 4690 Kč.
 
Pro Patria Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Pro Patria Ensana Health Spa Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 18. říjen až neděle 20. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2920,- Kč.
 
Pro Patria Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Pro Patria Ensana Health Spa Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 18. říjen až neděle 20. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2500,- Kč.
 
Pro Patria Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Pro Patria Ensana Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 19. říjen až sobota 26. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 8750,- Kč.
 
Pro Patria Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Pro Patria Ensana Health Spa Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 24. říjen až neděle 27. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4380,- Kč.
 
Pro Patria Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Pro Patria Ensana Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 16. listopad až sobota 23. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 55 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 10220,- Kč.
 
Hotel Spa Pro Patria
Dovolená Slovensko 2019 - Piešťany v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Spa Pro Patria, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 18. listopad až pátek 22. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 57 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4752,- Kč.
 
Pro Patria Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Pro Patria Ensana Health Spa Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 28. listopad až neděle 1. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4380,- Kč.
 
Pro Patria Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Piešťany levně, s neznámým počtem hvězdiček. Pro Patria Ensana Health Spa Hotel s délkou 3 dní, v termínu 29. listopad 2019 až 1. prosinec 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 2500 Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Piešťany podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal