Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Hotel Pro Patria Piešťany s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Hotel Pro Patria Piešťany na Slovensku v lokalitě Piešťany. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v slovenské lokalitě Piešťany 2020.

1Slovensko.cz    >    
Piešťany    >    

Hotel Pro Patria Piešťany - Slovensko 2020

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy Hotel Pro Patria Piešťany - Slovensko 2020

Hotel Pro Patria Piešťany
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Pro Patria Piešťany, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 24. srpen až sobota 29. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 12078,- Kč.
 
Pro Patria Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 2hvězdičkovém ubytování Pro Patria Ensana Health Spa Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 25. srpen až pátek 28. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 22 % v aktuální ceně 3303,- Kč.
 
Pro Patria Ensana Health Spa Hotel (Spa Hotel Pro Patria)
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 2hvězdičkovém ubytování Pro Patria Ensana Health Spa Hotel (Spa Hotel Pro Patria), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. září až středa 9. září, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 13650,- Kč.
 
Pro Patria: Chuť Piešťan 5 Nocí
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 2hvězdičkovém ubytování Pro Patria: Chuť Piešťan 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 30. září až pondělí 5. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 46 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 15 % v aktuální ceně 5908,- Kč.
 
Pro Patria Ensana Health Spa Hotel (Spa Hotel Pro Patria)
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 2hvězdičkovém ubytování Pro Patria Ensana Health Spa Hotel (Spa Hotel Pro Patria), s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 18. říjen až sobota 24. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 64 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6060,- Kč.
 
Pro Patria: Chuť Piešťan 5 Nocí
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 2hvězdičkovém ubytování Pro Patria: Chuť Piešťan 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 11. listopad až pondělí 16. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 88 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 15 % v aktuální ceně 5908,- Kč.
 
Pro Patria Ensana Health Spa Hotel (Spa Hotel Pro Patria)
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 2hvězdičkovém ubytování Pro Patria Ensana Health Spa Hotel (Spa Hotel Pro Patria), s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 105 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 8080,- Kč.
 
Hotel Pro Patria Piešťany
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Pro Patria Piešťany, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 114 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4147,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Piešťany podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal