Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Spa Hotel pro Patria s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená na Slovensku v lokalitě Piešťany - Spa Hotel pro Patria. Last Minute pobyty v slovenské lokalitě Piešťany 2019.

1Slovensko.cz    >    
Piešťany    >    

Spa Hotel pro Patria

Vyhledávání zájezdů

Spa Hotel pro Patria podle termínu

Pro Patria Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Pro Patria Ensana Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. listopad až sobota 30. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 12320,- Kč.
 
Hotel Spa Pro Patria
Dovolená Slovensko 2019 - Piešťany v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Spa Pro Patria, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 23. listopad až čtvrtek 28. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5940,- Kč.
 
Piešťany - Hotel Pro Patria
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Piešťany - Hotel Pro Patria, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 27. listopad až středa 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7945,- Kč.
 
Pro Patria Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Piešťany levně, s neznámým počtem hvězdiček. Pro Patria Ensana Health Spa Hotel s délkou 3 dní, v termínu 29. listopad 2019 až 1. prosinec 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 2500 Kč.
 
Spa Hotel pro Patria
Dovolená Piešťany levně, v 2hvězdičkovém ubytování - Spa Hotel pro Patria s délkou 8 dní, v termínu 3. prosinec 2019 až 10. prosinec 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, zimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 9870 Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Piešťany podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal