Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Piešťany 2021 / 2022 - Piešťany 2021 / 2022

Dovolená Piešťany 2021 / 2022. Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Piešťany za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Piešťany. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Ads

Dovolená Piešťany 2021 / 2022

Vyberte prosím v levém menu nebo v horní liště jinou lokalitu nebo jiný typ zájezdu, protože žádný zájezd odpovídající vašemu výběru - Dovolená Piešťany 2021 / 2022 nebyl nalezen.

Ads

Dovolenou Piešťany 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Slovensku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Slovensko vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Slovensko vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Slovensku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt na Slovensku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Slovensku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Jordánsko 2021, dovolenou Kanárské ostrovy 2021, dovolenou Kapverdské ostrovy 2021/2022 nebo například dovolenou Kuba 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Kypr.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Slovensku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Slovensku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Slovensku můžete také podle kvality: např Piešťany levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Slovensku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Piešťany nebo sekci dovolená s dětmi.

Piešťany - informace

Světoznámé město Piešťany, jež se nachází na pravém břehu řeky Váh, patří mezi nejlépe zařízená léčebná zařízení na Slovensku. Na svou dovolenou sem přijíždějí zejména lidé s nemocemi pohybového systému (především s revmatismem). Díky zrenovovanému letišti pak přibývají Piešťany stále na popularitě. V Piešťanech byli také uskutečněny významné archeologické nálezy, jako je zhruba 23 000 let stará soška Moravanské venuše (uložená v zámku Moravanech nad Váhom), či nález různých předmětů z doby kamenné v jeskyni zvané Čertova pec.