Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Grand Hotel Strand: Wellness Pobyt - 2 Noci s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Grand Hotel Strand: Wellness Pobyt - 2 Noci na Slovensku v lokalitě Pieniny. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v slovenské lokalitě Pieniny 2020.

1Slovensko.cz    >    
Pieniny    >    

Grand Hotel Strand: Wellness Pobyt - 2 Noci - Slovensko 2020

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy Grand Hotel Strand: Wellness Pobyt - 2 Noci - Slovensko 2020

Grand Hotel Strand: Wellness Pobyt - 2 Noci
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Pieniny v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Strand: Wellness Pobyt - 2 Noci, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. listopad až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 3400,- Kč.
 
Grand Hotel Strand: Wellness Pobyt - 2 Noci
Dovolená Slovensko v zimě 2020 v lokalitě Pieniny v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Strand: Wellness Pobyt - 2 Noci, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 9. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 48 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 3400,- Kč.
 
Grand Hotel Strand: Wellness Pobyt - 2 Noci
Dovolená Slovensko v zimě 2020 v lokalitě Pieniny v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Strand: Wellness Pobyt - 2 Noci, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 10. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 49 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 3400,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Pieniny podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal