Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Dovolená Pieniny 2019/2020. ☀ Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Pieniny za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Pieniny. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

1Slovensko.cz    >    

Dovolená Pieniny - Pieniny 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Pieniny a Last Minute zájezdy

Grand Hotel Strand
Dovolená Slovensko 2019 - Pieniny v hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Strand, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 27. červen až sobota 29. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3425,- Kč.
 
Hotel Švýcarské Domky
Dovolená Slovensko 2019 - Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Švýcarské Domky, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 27. červen až sobota 29. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2250,- Kč.
 • Tenis
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 
Hotel Travertín
Dovolená Slovensko 2019 - Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Travertín, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 27. červen až sobota 29. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2330,- Kč.
 
Hotel Švýcarské Domky
Dovolená Slovensko 2019 - Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Švýcarské Domky, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 5. červenec až neděle 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 1780,- Kč.
 • Tenis
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 
Hotel Švýcarské Domky
Dovolená Slovensko 2019 - Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Švýcarské Domky, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 6. červenec až sobota 13. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6230,- Kč.
 • Tenis
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 
Hotel Ľubovňa
Dovolená Slovensko 2019 - Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Ľubovňa, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 7. červenec až úterý 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2950,- Kč.
 
Hotel Švýcarské Domky
Dovolená Slovensko 2019 - Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Švýcarské Domky, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 7. červenec až úterý 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2465,- Kč.
 • Tenis
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 
Eland - Spišská Stará Ves
Dovolená Slovensko 2019 - Pieniny v 3hvězdičkovém ubytování Eland - Spišská Stará Ves, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 11. červenec až sobota 13. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4280,- Kč.
 
Grand Hotel Strand
Dovolená Slovensko 2019 - Pieniny v hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Strand, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 11. červenec až neděle 14. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5175,- Kč.
 
Hotel Ľubovňa
Dovolená Slovensko 2019 - Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Ľubovňa, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 12. červenec až pondělí 15. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3840,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 148 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Pieniny podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal