Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Pieniny 2021 - Pieniny 2021

Dovolená Pieniny 2021. Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Pieniny za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Pieniny. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Pieniny 2021

Švajčiarske Domčeky
★★
👍👍👍👍
 
 • 6 250 Kč

Detail

3.5/5 Skvělé (3 hodnocení)
Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Pieniny v ?hvězdičkovém ubytování Švajčiarske Domčeky, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až sobota 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, aktuálně v ceně 6250,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Švajčiarske Domčeky je 3.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Kúpele Vyšné Ružbachy
★★
 • Fitness
 • Vnitřní bazén
 
 • 8 305 Kč

Detail

Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v resortu Pieniny, v místě Vyšné Ružbachy v ?hvězdičkovém ubytování Kúpele Vyšné Ružbachy od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 3. srpna do pondělí 9. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8305,- Kč.
Švajčiarske Domčeky
★★
👍👍👍👍
 
 • 8 750 Kč

Detail

3.5/5 Skvělé (3 hodnocení)
Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Pieniny v ?hvězdičkovém ubytování Švajčiarske Domčeky, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až úterý 10. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, aktuálně v ceně 8750,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Švajčiarske Domčeky je 3.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Švajčiarske Domčeky
★★
👍👍👍👍
 
 • 2 500 Kč

Detail

3.5/5 Skvělé (3 hodnocení)
Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v resortu Pieniny v ?hvězdičkovém ubytování Švajčiarske Domčeky od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 7. srpna do pondělí 9. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 6 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální online ceně 2500,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Travertín - Vyšné Ružbachy
★★
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 • TV
 • Tenis
 • Vnitřní bazén
 
 • 6 570 Kč

Detail

Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Pieniny, v místě TRAVERTÍN - Vyšné Ružbachy v ?hvězdičkovém ubytování Travertín - Vyšné Ružbachy, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 7. srpen až čtvrtek 12. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, aktuálně v ceně 6570,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.
Kúpele Vyšné Ružbachy
★★
 • Fitness
 • Vnitřní bazén
 • 9 104 Kč
 • 6 919 Kč
 • - 24 %
 • Detail

  Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v resortu Pieniny, v místě Vyšné Ružbachy v ?hvězdičkovém ubytování Kúpele Vyšné Ružbachy od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 8. srpna do pátek 13. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 24 %, v aktuální online ceně 6919,- Kč.
  Švajčiarske Domčeky
  ★★
  👍👍👍👍
   
  • 3 750 Kč

  Detail

  3.5/5 Skvělé (3 hodnocení)
  Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Pieniny v ?hvězdičkovém ubytování Švajčiarske Domčeky, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 8. srpen až středa 11. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 7 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, aktuálně v ceně 3750,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Švajčiarske Domčeky je 3.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Travertín - Vyšné Ružbachy
  ★★
  • Fitness
  • Půjčovna kol
  • TV
  • Tenis
  • Vnitřní bazén
   
  • 10 030 Kč

  Detail

  Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v resortu Pieniny, v místě TRAVERTÍN - Vyšné Ružbachy v ?hvězdičkovém ubytování Travertín - Vyšné Ružbachy od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 8. srpna do neděle 15. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální online ceně 10030,- Kč.
  Kúpele Vyšné Ružbachy
  ★★
  • Fitness
  • Vnitřní bazén
   
  • 2 772 Kč

  Detail

  Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Pieniny, v místě Vyšné Ružbachy v ?hvězdičkovém ubytování Kúpele Vyšné Ružbachy, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 11. srpen až pátek 13. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 10 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 2772,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.
  Travertín - Vyšné Ružbachy
  ★★
  • Fitness
  • Půjčovna kol
  • TV
  • Tenis
  • Vnitřní bazén
   
  • 9 200 Kč

  Detail

  Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v resortu Pieniny, v místě TRAVERTÍN - Vyšné Ružbachy v ?hvězdičkovém ubytování Travertín - Vyšné Ružbachy od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 11. srpna do středa 18. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální online ceně 9200,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 137 nalezených

  Dovolenou Pieniny 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Slovensku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Slovensko vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Slovensko vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Slovensku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt na Slovensku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si na Slovensku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Jordánsko 2021, dovolenou Kanárské ostrovy 2021, dovolenou Kapverdské ostrovy 2021/2022 nebo například dovolenou Kuba 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Kypr.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Slovensku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Slovensku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Slovensku můžete také podle kvality: např Pieniny levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Slovensku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Pieniny nebo sekci dovolená s dětmi.