Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Dovolená Pieniny 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Pieniny za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Pieniny. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

1Slovensko.cz    >    

Dovolená Pieniny - Pieniny 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Pieniny a Last Minute zájezdy

Hotel Ľubovňa
Dovolená Slovensko 2020 - Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Ľubovňa, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 30. leden až sobota 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2940,- Kč.
 
Hotel Travertín
Dovolená Slovensko 2020 - Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Travertín, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 31. leden až neděle 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2140,- Kč.
 
Grand Hotel Strand
Dovolená Slovensko 2020 - Pieniny v hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Strand, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 1. únor až pondělí 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3425,- Kč.
 
Hotel Ľubovňa
Dovolená Slovensko 2020 - Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Ľubovňa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. únor až sobota 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7840,- Kč.
 
Hotel Travertín
Dovolená Slovensko 2020 - Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Travertín, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. únor až sobota 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 9590,- Kč.
 
Grand Hotel Strand
Dovolená Slovensko 2020 - Pieniny v hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Strand, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 5. únor až pátek 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3425,- Kč.
 
Grand Hotel Strand
Dovolená Slovensko 2020 - Pieniny v hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Strand, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 6. únor až neděle 9. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4695,- Kč.
 
Grand Hotel Strand
Dovolená Slovensko 2020 - Pieniny v hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Strand, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 7. únor až neděle 9. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3425,- Kč.
 
Grand Hotel Strand
Dovolená Slovensko 2020 - Pieniny v hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Strand, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 7. únor až neděle 9. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3130,- Kč.
 
Hotel Švýcarské Domky
Dovolená Slovensko 2020 - Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Švýcarské Domky, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 8. únor až sobota 15. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7280,- Kč.
  • Tenis
  • Fitness
  • Půjčovna kol
 

Zobrazeno 1-10 z 154 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Pieniny podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal