Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Dovolená Pieniny 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Pieniny za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Pieniny. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

1Slovensko.cz    >    

Dovolená Pieniny - Pieniny 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Pieniny a Last Minute zájezdy

Grand Hotel Strand: Wellness Pobyt - 2 Noci
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Pieniny v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Strand: Wellness Pobyt - 2 Noci, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 26. listopad až sobota 28. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 3400,- Kč.
 
Hotel Travertín
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Travertín, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 26. listopad až neděle 29. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 3210,- Kč.
 
Švajčiarske Domčeky: Wellness Pobyt - 2 Noci
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Pieniny v 3hvězdičkovém ubytování Švajčiarske Domčeky: Wellness Pobyt - 2 Noci, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 26. listopad až sobota 28. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 2260,- Kč.
 
Grand Hotel Strand
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Pieniny v hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Strand, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až neděle 29. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 3425,- Kč.
 
Hotel Travertín
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Travertín, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až neděle 29. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 1510,- Kč.
 
Grand Hotel Strand: Wellness Pobyt - 7 Nocí
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Pieniny v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Strand: Wellness Pobyt - 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 11900,- Kč.
 
Hotel Travertín
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Pieniny v hvězdičkovém ubytování Hotel Travertín, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 9590,- Kč.
 
Švajčiarske Domčeky: Wellness Pobyt - 3 Noci
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Pieniny v 3hvězdičkovém ubytování Švajčiarske Domčeky: Wellness Pobyt - 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až úterý 1. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 3390,- Kč.
 
Švajčiarske Domčeky: Minirelax S Procedurami - 2 Noci
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Pieniny v 3hvězdičkovém ubytování Švajčiarske Domčeky: Minirelax S Procedurami - 2 Noci, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 30. listopad až středa 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 2540,- Kč.
 
Grand Hotel Strand: Wellness Pobyt - 3 Noci
Dovolená Slovensko v zimě 2020 v lokalitě Pieniny v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Strand: Wellness Pobyt - 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až pátek 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 5100,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 104 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Pieniny podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal