Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Pieniny 2022 - Pieniny 2022

Dovolená Pieniny 2022. Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Pieniny za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Pieniny. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Pieniny 2022

Chata u Jozefa - Malý Lipník
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 19 943 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (1 hodnocení)
Dovolená Pieniny Chata u Jozefa - Malý Lipník s délkou 7 dní, v termínu 29. leden 2022 až 5. únor 2022 od Chata.cz. Jedná se o zimní luxusní pobyt v ceně 19943 Kč.
Kúpele Vyšné Ružbachy
★★
 • Fitness
 • Vnitřní bazén
 
 • 3 091 Kč

Detail

Dovolená Slovensko v zimě 2022 v resortu Pieniny, v místě Vyšné Ružbachy v ?hvězdičkovém ubytování Kúpele Vyšné Ružbachy od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 31. ledna do čtvrtek 3. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3091,- Kč.
Chata u Jozefa - Malý Lipník
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 19 943 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (1 hodnocení)
Dovolená Pieniny Chata u Jozefa - Malý Lipník s délkou 7 dní, v termínu 5. únor 2022 až 12. únor 2022 od Chata.cz. Jedná se o zimní luxusní pobyt v ceně 19943 Kč.
Chata u Jozefa - Malý Lipník
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 19 943 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (1 hodnocení)
Dovolená Pieniny Chata u Jozefa - Malý Lipník s délkou 7 dní, v termínu 12. únor 2022 až 19. únor 2022 od Chata.cz. Jedná se o zimní luxusní pobyt v ceně 19943 Kč.
Kúpele Vyšné Ružbachy
★★
 • Fitness
 • Vnitřní bazén
 
 • 7 491 Kč

Detail

Dovolená Slovensko v zimě 2022 v lokalitě Pieniny, v místě Vyšné Ružbachy v ?hvězdičkovém ubytování Kúpele Vyšné Ružbachy, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 16. únor až úterý 22. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 23 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 7491,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Slovensko v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.
Kúpele Vyšné Ružbachy
★★
 • Fitness
 • Vnitřní bazén
 
 • 3 091 Kč

Detail

Dovolená Slovensko v zimě 2022 v resortu Pieniny, v místě Vyšné Ružbachy v ?hvězdičkovém ubytování Kúpele Vyšné Ružbachy od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 18. února do pondělí 21. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 25 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3091,- Kč.
Chata u Jozefa - Malý Lipník
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 19 943 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (1 hodnocení)
Dovolená Pieniny Chata u Jozefa - Malý Lipník s délkou 7 dní, v termínu 19. únor 2022 až 26. únor 2022 od Chata.cz. Jedná se o zimní luxusní pobyt v ceně 19943 Kč.
Kúpele Vyšné Ružbachy
★★
 • Fitness
 • Vnitřní bazén
 
 • 6 182 Kč

Detail

Dovolená Slovensko v zimě 2022 v resortu Pieniny, v místě Vyšné Ružbachy v ?hvězdičkovém ubytování Kúpele Vyšné Ružbachy od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 24. února do středa 2. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 31 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6182,- Kč.
Chata u Jozefa - Malý Lipník
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 19 943 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (1 hodnocení)
Dovolená Pieniny Chata u Jozefa - Malý Lipník s délkou 7 dní, v termínu 26. únor 2022 až 5. březen 2022 od Chata.cz. Jedná se o zimní luxusní pobyt v ceně 19943 Kč.
Kúpele Vyšné Ružbachy
★★
 • Fitness
 • Vnitřní bazén
 
 • 8 734 Kč

Detail

Dovolená Slovensko v zimě 2022 v resortu Pieniny, v místě Vyšné Ružbachy v ?hvězdičkovém ubytování Kúpele Vyšné Ružbachy od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 28. února do pondělí 7. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 35 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8734,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 102 nalezených

Dovolenou Pieniny 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Slovensku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Slovensko vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Slovensko vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Slovensku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt na Slovensku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Slovensku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Jordánsko 2022, dovolenou Kanárské ostrovy 2022, dovolenou Kapverdské ostrovy 2022/2023 nebo například dovolenou Kuba 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Kypr.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Slovensku může být třeba doprava. Na dovolenou na Slovensko 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování na Slovensko letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Slovensku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Slovensku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Slovensku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Pieniny nebo sekci dovolená s dětmi.