Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Pieniny 2021 / 2022 - Pieniny 2021 / 2022

Dovolená Pieniny 2021 / 2022. Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Pieniny za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Pieniny. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Pieniny 2021 / 2022

Kúpele Vyšné Ružbachy
★★
 • Fitness
 • Vnitřní bazén
 
 • 5 005 Kč

Detail

Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Pieniny, v místě Vyšné Ružbachy v ?hvězdičkovém ubytování Kúpele Vyšné Ružbachy, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. říjen až pátek 22. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5005,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.
Švajčiarske Domčeky
★★
👍👍👍👍
 
 • 5 650 Kč

Detail

3.5/5 Skvělé (3 hodnocení)
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v resortu Pieniny v ?hvězdičkovém ubytování Švajčiarske Domčeky od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 23. října do čtvrtek 28. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální online ceně 5650,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Švýcarské Domky
★★
 
 • 5 285 Kč

Detail

Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Pieniny v ?hvězdičkovém ubytování Švýcarské Domky, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 23. říjen až sobota 30. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 7 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, aktuálně v ceně 5285,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.
Travertín - Vyšné Ružbachy
★★
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 • TV
 • Tenis
 • Vnitřní bazén
 
 • 2 390 Kč

Detail

Dovolená Slovensko na podzim 2021 v resortu Pieniny, v místě TRAVERTÍN - Vyšné Ružbachy v ?hvězdičkovém ubytování Travertín - Vyšné Ružbachy od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 24. října do úterý 26. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 8 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální online ceně 2390,- Kč.
Travertín - Vyšné Ružbachy
★★
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 • TV
 • Tenis
 • Vnitřní bazén
 
 • 11 050 Kč

Detail

Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Pieniny, v místě TRAVERTÍN - Vyšné Ružbachy v ?hvězdičkovém ubytování Travertín - Vyšné Ružbachy, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 24. říjen až neděle 31. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 8 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, aktuálně v ceně 11050,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.
Kúpele Vyšné Ružbachy
★★
 • Fitness
 • Vnitřní bazén
 
 • 7 513 Kč

Detail

Dovolená Slovensko na podzim 2021 v resortu Pieniny, v místě Vyšné Ružbachy v ?hvězdičkovém ubytování Kúpele Vyšné Ružbachy od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 25. října do neděle 31. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 9 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 7513,- Kč.
Kúpele Vyšné Ružbachy
★★
 • Fitness
 • Vnitřní bazén
 
 • 5 434 Kč

Detail

Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Pieniny, v místě Vyšné Ružbachy v ?hvězdičkovém ubytování Kúpele Vyšné Ružbachy, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 26. říjen až pondělí 1. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 10 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5434,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.
Švajčiarske Domčeky
★★
👍👍👍👍
 
 • 2 260 Kč

Detail

3.5/5 Skvělé (3 hodnocení)
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v resortu Pieniny v ?hvězdičkovém ubytování Švajčiarske Domčeky od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 26. října do čtvrtek 28. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální online ceně 2260,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Švajčiarske Domčeky
★★
👍👍👍👍
 
 • 4 520 Kč

Detail

3.5/5 Skvělé (3 hodnocení)
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Pieniny v ?hvězdičkovém ubytování Švajčiarske Domčeky, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 27. říjen až neděle 31. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 11 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, aktuálně v ceně 4520,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Švajčiarske Domčeky je 3.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Kúpele Vyšné Ružbachy
★★
 • Fitness
 • Vnitřní bazén
 
 • 2 717 Kč

Detail

Dovolená Slovensko na podzim 2021 v resortu Pieniny, v místě Vyšné Ružbachy v ?hvězdičkovém ubytování Kúpele Vyšné Ružbachy od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 28. října do neděle 31. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 12 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2717,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 72 nalezených

Dovolenou Pieniny 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Slovensku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Slovensko vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Slovensko vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Slovensku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt na Slovensku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Slovensku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Jordánsko 2021, dovolenou Kanárské ostrovy 2021, dovolenou Kapverdské ostrovy 2021/2022 nebo například dovolenou Kuba 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Kypr.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Slovensku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Slovensku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Slovensku můžete také podle kvality: např Pieniny levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Slovensku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Pieniny nebo sekci dovolená s dětmi.