Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka ubytování v penzionech na Slovensku za nejlepší ceny online. ☀️ Dovolená v soukromých penzionech a rekreačních domech na Slovensku 2020 / 2021. Levné Last Minute zájezdy s pobyty v soukromí All Inclusive. Slovensko 2020 / 2021.

1Slovensko.cz    >    

Penziony na Slovensku - Slovensko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Penziony na Slovensku podle termínu

Penzion Betty
Dovolená Slovensko 2020 - Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Betty, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 5. červenec až úterý 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické levně v aktuální ceně 1020,- Kč.
 
Penzion Štrba
Dovolená Slovensko 2020 - Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Štrba, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 5. červenec až neděle 12. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8239,- Kč.
 
Penzion Baďo
Dovolená Slovensko 2020 - Vysoké Tatry v hvězdičkovém ubytování Penzion Baďo, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 8. červenec až sobota 11. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2430,- Kč.
 • Tenis
 • Golf
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 
Penzion Mária
Dovolená Slovensko 2020 - Slovenský Raj v hvězdičkovém ubytování Penzion Mária, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 9. červenec až neděle 12. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2085,- Kč.
 
Penzion Fontana
Dovolená Slovensko 2020 - Liptov v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Fontana, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 10. červenec až úterý 14. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 4960,- Kč.
 • Dětské hřiště
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 
Penzion Koliba
Dovolená Slovensko 2020 - Oravské Beskydy v hvězdičkovém ubytování Penzion Koliba, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 10. červenec až neděle 12. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1452,- Kč.
 • Tobogány
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Penzion Goral
Dovolená Slovensko 2020 - Malá Fatra v hvězdičkovém ubytování Penzion Goral, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 11. červenec až sobota 18. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2800,- Kč.
 
Penzion Javorina
Dovolená Slovensko 2020 - Malá Fatra v hvězdičkovém ubytování Penzion Javorina, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 11. červenec až sobota 18. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5040,- Kč.
 
Penzion Štrba
Dovolená Slovensko 2020 - Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Štrba, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 11. červenec až sobota 18. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8239,- Kč.
 
Penzion Fontana
Dovolená Slovensko 2020 - Liptov v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Fontana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až neděle 19. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 8680,- Kč.
 • Dětské hřiště
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 

Zobrazeno 1-10 z 281 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal