Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka ubytování v penzionech na Slovensku za nejlepší ceny online. ☀️ Dovolená v soukromých penzionech a rekreačních domech na Slovensku 2021 / 2022. Levné Last Minute zájezdy s pobyty v soukromí All Inclusive. Slovensko 2021 / 2022.

1Slovensko.cz    >    

Penziony na Slovensku - Slovensko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Penziony na Slovensku podle termínu

Penzion Fontana
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Liptov v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Fontana, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 21. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 7290,- Kč.
 • Dětské hřiště
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 
Penzion Mária
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Slovenský Raj v hvězdičkovém ubytování Penzion Mária, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1390,- Kč.
 
Penzion Úsměv
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Slovenský Raj v hvězdičkovém ubytování Penzion Úsměv, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1160,- Kč.
 
Penzion Baďo
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v hvězdičkovém ubytování Penzion Baďo, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až úterý 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2260,- Kč.
 • Tenis
 • Golf
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 
Penzion Mária
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Slovenský Raj v hvězdičkovém ubytování Penzion Mária, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4865,- Kč.
 
Penzion Max: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Max: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až úterý 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1580,- Kč.
 
Penzion Družba
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Střední Slovensko v hvězdičkovém ubytování Penzion Družba, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. leden až pátek 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3751,- Kč.
 
Penzion Prima
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Prima, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 26. leden až neděle 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 12960,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Penzion Úsměv
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Slovenský Raj v hvězdičkovém ubytování Penzion Úsměv, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. leden až neděle 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1740,- Kč.
 
Penzion Fontana
Dovolená Slovensko v zimě 2021 v lokalitě Liptov v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Fontana, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až úterý 9. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 6480,- Kč.
 • Dětské hřiště
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 

Zobrazeno 1-10 z 294 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal