Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka ubytování v penzionech na Slovensku za nejlepší ceny online. ☀️ Dovolená v soukromých penzionech a rekreačních domech na Slovensku 2020 / 2021. Levné Last Minute zájezdy s pobyty v soukromí All Inclusive. Slovensko 2020 / 2021.

1Slovensko.cz    >    

Penziony na Slovensku - Slovensko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Penziony na Slovensku podle termínu

Penzion Fontána Bešeňová
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Liptov v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Fontána Bešeňová, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5478,- Kč.
 
Penzion Max: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Max: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 26. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2040,- Kč.
 
Penzion Quatro Iv.
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Quatro Iv., s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 1710,- Kč.
 
Penzion Tara
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Tara, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až pátek 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5400,- Kč.
 
Penzion Fontána Bešeňová
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Liptov v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Fontána Bešeňová, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7667,- Kč.
 
Penzion Koliba
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Oravské Beskydy v hvězdičkovém ubytování Penzion Koliba, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1395,- Kč.
  • Tobogány
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Penzion Mária
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Slovenský Raj v hvězdičkovém ubytování Penzion Mária, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2085,- Kč.
 
Penzion Fako
Dovolená Liptovský Mikuláš levně, s neznámým počtem hvězdiček. Penzion Fako s délkou 3 dní, v termínu 30. říjen 2020 až 1. listopad 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 850 Kč.
 
Penzion Fako
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Liptov v hvězdičkovém ubytování Penzion Fako, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 800,- Kč.
 
Penzion Fontána Bešeňová
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Liptov v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Fontána Bešeňová, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. říjen až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6578,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 354 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal