Ubytování|Last Minute|Dovolená

Nízké Tatry    >    

Lázeňský Dům Palace na Slovensku

Lázeňský Dům Palace s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená na Slovensku v lokalitě Nízké Tatry - Lázeňský Dům Palace. Last Minute a All Inclusive pobyty v slovenské lokalitě Nízké Tatry 2021.

Lázeňský Dům Palace - volné termíny

Lázeňský Dům Palace - Plná penze
★★
 •  
 •  
  • 4 609 Kč

  Detail

  Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Nízké Tatry, v místě Lázeňský dům Palace v ?hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Palace, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. srpen až sobota 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4609,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.
  Lázeňský Dům Palace - Plná penze
  ★★
 •  
  • 10 120 Kč
  • 7 590 Kč
 • - 25 %
 • Detail

  Dovolená Slovensko v létě o prázdninách 2021 v resortu Nízké Tatry, v místě Lázeňský dům Palace v ?hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Palace od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 23. srpna do pátek 27. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 22 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 %, v aktuální online ceně 7590,- Kč.

  Dovolenou Nízké Tatry 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Slovensku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Slovensko vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Slovensko vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Slovensku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt na Slovensku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si na Slovensku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Bali 2021, dovolenou Bulharsko 2021, dovolenou Černá Hora 2021/2022 nebo například dovolenou Dominikánská republika 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Egypt.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Slovensku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Slovensku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Slovensku můžete také podle kvality: např Nízké Tatry levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Slovensku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Nízké Tatry nebo sekci dovolená s dětmi.