Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Slovensko 2022    >    

Dovolená Nízké Tatry 2022 / 2023

Dovolená Nízké Tatry 2022 / 2023. Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Nízké Tatry za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Nízké Tatry. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Nízké Tatry 2022 / 2023

Základní informace

Dovolená Nízké Tatry Chalupa Mika - Telgárt s délkou 7 dní, v termínu 1. říjen 2022 až 8. říjen 2022 od Chata.cz. Jedná se o podzimní luxusní pobyt v ceně 12914 Kč.


Chalupa stojí na vlastním oploceném pozemku v okrajové části obce u potoka. Jedná se o velmi pěknou zrekonstruovanou chalupu v tichém a klidném prostředí malé podhorské obce. Dřevěnou brankou je z ulice přístupný zatravněný dvorek, odkud lze vystoupat po schodech na kryté zápraží. Z něj vchodovými dveřmi do předsíňky, kde se po levé straně nachází kuchyňka s jídelním koutem (stůl, židle) průchozí do pokoje A (lůžka, lampička, skříňky). Z předsíňky je dále přístupný i pokoj B (lůžka, noční stolky s lampičkami, skříně, kachlová kamna), společenská místnost (pohovky, stůl, skříně, skříňka, krb, LCD TV + SAT) a sociální zařízení (WC v rámci koupelny, sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo). Pohodu a klid zabezpečí ubytovaným zatravněný dvorek, na kterém mají k dispozici venkovní posezení u ohniště s možností grilování. Majitel nabízí poradenství při plánování výletů jak pro rodiny s dětmi, tak pro milovníky náročných turistických výšlapů.
Dovolená Nízké Tatry 2022 / 2023
Chalupa Mika - TelgártDoporučujeme
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 12 914 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (3 hodnocení)

Nejnovější recenze: Okolí domu, velký zatravněný,uzavřený dvůr posloužil jako parkoviště,hřiště,výběh pro psa, pëkné ohniště.

Základní informace

Dovolená Nízké Tatry Chalupa Brucháč - Závadka nad Hronom s délkou 7 dní, v termínu 1. říjen 2022 až 8. říjen 2022 od Chata.cz. Jedná se o podzimní luxusní pobyt v ceně 23667 Kč.


Objekt je postaven v zahradě, na níž se vchází dřevěnými vraty, za kterými následuje kryté zápraží, z něhož vedou vchodové dveře do chodbičky. Po pravé straně se nachází prostorná kuchyně (pec se sporákem, linka, jídelní stůl, lavice, židle, lednice). Naproti je společenská místnost (sedací souprava, stolek, křesla, skříňka, taburetky, stůl, židle, TV) s krbem. Další prostor v přízemí patří koupelně (v rámci koupelny WC, sprch. kout, umyvadlo, zrcadlo, skříňka). Dřevěnými schody z kuchyně je přístupné podkroví, kde se na levé straně z předsíňky (komoda) vejde do ložnice A (lůžka, noční stolky s lampičkami, skříňky), kterou projdeme do ložnice B (lůžka, křeslo, šatník, noční stolky s lampičkami). V pravé části podkroví se nalézá koupelna (WC v rámci koupelny, sprch. kout, umyvadlo, zrcadlo, skříňka), vedle níž vstupujeme do ložnice C (lůžka), která je průchozí do ložnice D (lůžka, šatník). Příjemné chvíle je možné strávit rovněž v krytém prostoru u chalupy při grilování či u krbu nebo na zahradě pod krytým posezením s výhledem na ovocné stromy.
Dovolená Nízké Tatry 2022 / 2023
Chalupa Brucháč - Závadka nad HronomDoporučujeme
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 23 667 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (2 hodnocení)

Nejnovější recenze: Velmi příjemné prostředí, ochotní majitelé, pro malé děti připraveny hračky. Doporučujeme!

Základní informace

Dovolená Nízké Tatry Chalupa Pri galérii - Liptovská Lúžna s délkou 7 dní, v termínu 1. říjen 2022 až 8. říjen 2022 od Chata.cz. Jedná se o podzimní luxusní pobyt v ceně 11097 Kč.


Chalupa je tradiční podhorská dřevěnice, kterou majitel pečlivě udržuje v původním stylu včetně vnitřního restaurovaného vybavení a výzdoby lidovou tvorbou. Do objektu se vstupuje přes dvůr a verandu (lednice), kde je WC, a která vede do jídelny s kuchyňským koutem (stůl, židle, pec, poličky, sklápěcí lůžka). Součástí jídelny je umývací kout (vana se sprchou, umyvadlo). Z jídelny se vstupuje do obytné místnosti (lůžka, skříň, stůl, židle, prádelník, krb, truhla, příborník, křesla). Venkovní prostor tvoří dřevěným plotem ohraničený dvůr s dřevníkem. V zahradě je posezení se slunečníkem a venkovní krb. V sousedství majitel vlastní další chalupu, ve které je umístěna galerie lidového umění. V zimním období budou spokojeni milovníci zimních sportů. Jsou zde výborné podmínky pro běžecké lyžování, daleko nejsou kvalitní sjezdovky. Kulturní a společenské vyžití nabízí nedaleká města Ružomberok a Banská Bystrica. Zajímavá jsou místa připomínající Slovenské národní povstání.
Dovolená Nízké Tatry 2022 / 2023 - Chalupa Pri galérii - Liptovská Lúžna
Chalupa Pri galérii - Liptovská Lúžna
★★
👍👍👍👍
 
  • 11 097 Kč

Detail

4/5 Skvělé (1 hodnocení)

Základní informace

Dovolená Nízké Tatry Chalupa Pod Čerešňou - Mýto pod Ďumbierom s délkou 7 dní, v termínu 1. říjen 2022 až 8. říjen 2022 od Chata.cz. Jedná se o podzimní luxusní pobyt v ceně 13720 Kč.


Nově zrekonstruovaná stylová chalupa je postavena ve velké zahradě v okrajové části obce. V přízemí objektu je hostům k dispozici sociální zařízení (WC v rámci koupelny - sprchový kout, umyvadlo - průtokový ohřívač), kuchyně se stylovou cihlovou pecí (plně funkční). Z této kuchyně je přístupný obývací pokoj (velký rohový krb, pohovka, křesla, stůl, židle, SAT TV) a také pokoj (lůžka, šatní skříň, stůl, židle, kamínka na TP). V podkroví se nachází dvě ložnice (lůžka, komoda, umyvadlo) a samostatné WC. Velká zahrada kolem objektu je oplocená a nabízí dostatek prostoru pro hry dětí, část je osázena plodinami, které mohou klienti volně konzumovat. Na zahradě je hostům k dispozici posezení u zahradního krbu, houpačka a otevřené ohniště s dřevěnými lavičkami. Je zde též kamenný sklípek určený k uchování potravin. K dispozici jsou též sáňky, badminton, trampolína.
Dovolená Nízké Tatry 2022 / 2023 - Chalupa Pod Čerešňou - Mýto pod Ďumbierom
Chalupa Pod Čerešňou - Mýto pod Ďumbierom
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 13 720 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (8 hodnocení)

Nejnovější recenze: Seriozní přístup při zadavání objednávky. Slušnost a preciznost.

Základní informace

Dovolená Nízké Tatry Chata C - Donovaly Bully - Donovaly s délkou 7 dní, v termínu 1. říjen 2022 až 8. říjen 2022 od Chata.cz. Jedná se o podzimní luxusní pobyt v ceně 15435 Kč.


Jedná se o dřevěnou roubenku, do které se vstupuje přes zádveří do vstupní chodby.Odtud jsou dále vstupy do spíže, na samostatné sociální zařízení (WC v rámci koupelny, koupelna - sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo) a do průchozí kuchyňky (kuch. linka) spojené s obývacím pokojem (jídelní stůl, židle, sedací souprava, krb, BTV). Z obývacího pokoje vedou dřevěné točité schody do podkroví, ve kterém se nachází pokoj A (lůžka, 2x noční stolek, 2x lampička, komoda) a pokoj B (lůžka, 2x noční stolek, 2x lampička). V těsné blízkosti objektu je na louce majitele zahradní krb a altánek s dřevěným posezením. Vedle chalupy je dřevník, který se využívá také k uskladnění kol a lyží.
Dovolená Nízké Tatry 2022 / 2023 - Chata C - Donovaly Bully - Donovaly
Chata C - Donovaly Bully - DonovalyDoporučujeme
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 15 435 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (10 hodnocení)

Základní informace

Dovolená Nízké Tatry Chata Bully - Donovaly s délkou 7 dní, v termínu 1. říjen 2022 až 8. říjen 2022 od Chata.cz. Jedná se o podzimní luxusní pobyt v ceně 16464 Kč.


Chata se nachází v krásném prostředí obce Donovaly s udržovanou zatravněnou zahradou. Vstupními dveřmi vcházíme do chodbičky, jejíž součástí je sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo). Dále odsud pokračujeme do otevřeného prostoru s kuchyňkou, která přechází v jídelní kout (stůl, židle, lavice) a společenskou místnost (sedací souprava, stolek, skříňky, krb, TV). Ze společenské místnosti vystoupáme po schodišti do podkrovní předsíňky s ložnicí A (lůžka, noční stolky s lampičkami, komoda, skříň) po pravé straně a ložnicí B (lůžka, noční stolky s lampičkami, skříň, komoda). Příjemné chvíle je možné strávit při opékání a grilování na zahradě chalupy, kde je k dispozici zahradní posezení, gril a otevřené ohniště.
Dovolená Nízké Tatry 2022 / 2023 - Chata Bully - Donovaly
Chata Bully - DonovalyDoporučujeme
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 16 464 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (1 hodnocení)

Nejnovější recenze: Výborný přístup Régia klientského centra. Přístup majitelky byl super, okolí bylo nádherné.

Základní informace

Dovolená Nízké Tatry Chata Brucháč - Horná Lehota s délkou 7 dní, v termínu 1. říjen 2022 až 8. říjen 2022 od Chata.cz. Jedná se o podzimní luxusní pobyt v ceně 24010 Kč.


Chata stojí na neoploceném pozemku v lese. Jedná se o dřevěnou chatu v chatové osadě. Hlavním vchodem z boční strany chaty se vchází na chodbu (věšáková stěna, poličky na boty, zrcadlo, skříň, stůl, lavice, židličky, 2x lednice) v přízemí, z které se dále jde na sociální zařízení (WC v rámci koupelny, sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo, skříň), na samostatné WC (umyvadlo), do společenské místnosti (sedačka, dřevěná křesla, konferenční stolek, skříň, TV, rohová lavice, stůl, židličky, krb) propojené s kuchyňkou. Ze společenské místnosti dále ústí schody do prvního patra a do podkroví. V prvním patře a v podkroví je k dispozici ložnice A (lůžka, skříň, noční lampička) s balkónem, ložnice B (lůžka, skříň, noční lampičky), ložnice C (lůžka, skříň, stolek, židličky, noční lampičky), ložnice D (lůžka, skříň, noční lampičky) a ložnice E (lůžka, skříň, noční lampičky). Kolem objektu je zatravněný pozemek, na kterém mají klienti k dispozici venkovní posezení u otevřeného ohniště a přenosný gril.
Dovolená Nízké Tatry 2022 / 2023 - Chata Brucháč - Horná Lehota
Chata Brucháč - Horná LehotaDoporučujeme
★★
 
  • 24 010 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená Nízké Tatry Chata Sofia - Donovaly s délkou 7 dní, v termínu 1. říjen 2022 až 8. říjen 2022 od Chata.cz. Jedná se o podzimní luxusní pobyt v ceně 28825 Kč.


Návštevníkom je k dispozícii ubytovanie v jednej 3-lôžkovej ako aj dvoch 2-lôžkových izbách. Hostia môžu v chate zároveň využívať spoločenskú miestnosť s krbom. K vybaveniu ubytovania patrí aj plne zariadená kuchyňa, veranda, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaleta. Kúrenie objektu je elektrické + krb (drevo). Pri chate nájdete záhradné posedenie, lehátka, ohnisko a prenosný gril s možnosťou opekania a grilovania. Pre hostí je teraz mimoriadna akcia - počas celého pobytu Vám budú k dispozícii dva HORSKÉ BICYKLE ÚPLNE ZADARMO! Parkovanie Vašich áut máte v lete, na jar a jeseň zaistené priamo pri chate, v zime (ak je veľa snehu) môžete parkovať 50 metrov od chaty. Snehové reťaze sú nutné iba ak vozidlo nemá pohon 4x4 a je veľa snehu (prípadne ľad), poväčšine však nie sú potrebné. Chata je ideálna pre lyžiarov, milovníkov prírody, turistov, rodinky s deťmi i menšie skupinky priateľov kedykoľvek v roku.
Dovolená Nízké Tatry 2022 / 2023 - Chata Sofia - Donovaly
Chata Sofia - DonovalyDoporučujeme
★★
 
  • 28 825 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená Nízké Tatry Chata Chopok - Bystrá s délkou 7 dní, v termínu 1. říjen 2022 až 8. říjen 2022 od Chata.cz. Jedná se o podzimní luxusní pobyt v ceně 31899 Kč.


Chata Chopok je štýlová moderná horská chata pod hrebeňom Nízkych Tatier v obci Bystrá. Ponúka celoročné ubytovanie vo vyššom štandarde pre 9 osôb v troch samostatných spálňach. K dispozícii je spoločenská miestnosť s rozkladacím gaučom a kompletne vybavenou kuchyňou, 2 krát WC, kúpelňa so sprchovým kútom. K dispozícii je vonkajšia terasa so záhradou a priľahlým parkoviskom. Popri chate tečie horský potok. Chata je situovaná na konci obce.
Dovolená Nízké Tatry 2022 / 2023 - Chata Chopok - Bystrá
Chata Chopok - BystráDoporučujeme
★★
 
  • 31 899 Kč

Detail

Dovolená na Slovensku na podzim 2022 v lokalitě Nízké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Sorea Máj od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 3. října do pátku 7. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 6640,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Sorea Máj je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 77 cestovatelů).
Sorea Máj
Sorea MájDoporučujeme
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 6 640 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (77 hodnocení)

Zobrazeno 1-10 z 160 nalezených

Dovolenou Nízké Tatry 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Slovensku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Slovensko vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Slovensko vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Slovensku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt na Slovensku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Slovensku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Madeira 2022, dovolenou Maledivy 2022, dovolenou Malta 2022/2023 nebo například dovolenou Maroko 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Mauricius.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Slovensku může být třeba doprava. Na dovolenou na Slovensko 2022 / 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování na Slovensko letecky 2022 / 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 / 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Slovensku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Slovensku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Slovensku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Nízké Tatry nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal