Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Nízké Tatry 2022 - Nízké Tatry 2022

Dovolená Nízké Tatry 2022. Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Nízké Tatry za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Nízké Tatry. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Nízké Tatry 2022

Sorea Máj
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 7 400 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (76 hodnocení)
Dovolená Slovensko v zimě 2022 v lokalitě Nízké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Sorea Máj, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 27. leden až úterý 1. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, aktuálně v ceně 7400,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Slovensko v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Na základě 76 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Sorea Máj je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Repiská
★★★
👍👍👍👍
 
 • 3 560 Kč

Detail

4/5 Skvělé (50 hodnocení)
Dovolená Slovensko v zimě 2022 v resortu Nízké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Repiská od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 28. ledna do neděle 30. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3560,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 50 cestovatelů).
Repiská
★★★
👍👍👍👍
 
 • 5 060 Kč

Detail

4/5 Skvělé (50 hodnocení)
Dovolená Slovensko v zimě 2022 v lokalitě Nízké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Repiská, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 28. leden až pondělí 31. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5060,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Slovensko v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Na základě 50 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Repiská je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Ski & Wellness Residence Družba
★★★★
👍👍👍👍👍
 • Animační programy
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Klidná lokalita
 • Minibar
 • Půjčovna kol
 • TV
 • Vnitřní bazén
 • Wifi zdarma
 
 • 5 110 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (537 hodnocení)

Nejnovější recenze: V tomto hotelu jsme byli již podruhé a opět velká spokojenost.

Dovolená Slovensko v zimě 2022 v resortu Nízké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ski & Wellness Residence Družba od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 28. ledna do neděle 30. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální online ceně 5110,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 537 cestovatelů).
Sorea Marmot (Ján Šverma)
★★
👍👍👍👍
 
 • 3 280 Kč

Detail

3.6/5 Skvělé (26 hodnocení)
Dovolená Slovensko v zimě 2022 v lokalitě Nízké Tatry v 2hvězdičkovém ubytování Sorea Marmot (Ján Šverma), v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 28. leden až neděle 30. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3280,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Slovensko v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Na základě 26 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Sorea Marmot (Ján Šverma) je 3.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Chalupa Brucháč - Závadka nad Hronom
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 15 998 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (2 hodnocení)
Dovolená Nízké Tatry Chalupa Brucháč - Závadka nad Hronom s délkou 7 dní, v termínu 29. leden 2022 až 5. únor 2022 od Chata.cz. Jedná se o zimní luxusní pobyt v ceně 15998 Kč.
Chalupa Drevenica Art Galery - Liptovská Lúžna
★★
 
 • 14 504 Kč

Detail

Dovolená Nízké Tatry Chalupa Drevenica Art Galery - Liptovská Lúžna s délkou 7 dní, v termínu 29. leden 2022 až 5. únor 2022 od Chata.cz. Jedná se o zimní luxusní pobyt v ceně 14504 Kč.
Chalupa Pod Čerešňou - Mýto pod Ďumbierom
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 14 504 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (8 hodnocení)
Dovolená Nízké Tatry Chalupa Pod Čerešňou - Mýto pod Ďumbierom s délkou 7 dní, v termínu 29. leden 2022 až 5. únor 2022 od Chata.cz. Jedná se o zimní luxusní pobyt v ceně 14504 Kč.
Chalupa Pri galérii - Liptovská Lúžna
★★
👍👍👍👍
 
 • 13 870 Kč

Detail

4/5 Skvělé (1 hodnocení)
Dovolená Nízké Tatry Chalupa Pri galérii - Liptovská Lúžna s délkou 7 dní, v termínu 29. leden 2022 až 5. únor 2022 od Chata.cz. Jedná se o zimní luxusní pobyt v ceně 13870 Kč.
Chata Brucháč - Horná Lehota
★★
 
 • 18 130 Kč

Detail

Dovolená Nízké Tatry Chata Brucháč - Horná Lehota s délkou 7 dní, v termínu 29. leden 2022 až 5. únor 2022 od Chata.cz. Jedná se o zimní luxusní pobyt v ceně 18130 Kč.

Zobrazeno 1-10 z 375 nalezených

Dovolenou Nízké Tatry 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Slovensku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Slovensko vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Slovensko vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Slovensku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt na Slovensku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Slovensku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Německo 2022, dovolenou Omán 2022, dovolenou Polsko 2022/2023 nebo například dovolenou Portugalsko 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Rakousko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Slovensku může být třeba doprava. Na dovolenou na Slovensko 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování na Slovensko letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Slovensku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Slovensku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Slovensku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Nízké Tatry nebo sekci dovolená s dětmi.