Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Terchová - Garni Hotel Fatra s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená na Slovensku v lokalitě Malá Fatra - Terchová - Garni Hotel Fatra. Last Minute pobyty v slovenské lokalitě Malá Fatra 2019.

1Slovensko.cz    >    
Malá Fatra    >    

Terchová - Garni Hotel Fatra

Vyhledávání zájezdů

Terchová - Garni Hotel Fatra podle termínu

Terchová - Garni Hotel Fatra
Dovolená Slovensko 2019 - Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Terchová - Garni Hotel Fatra, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 18. říjen až pátek 25. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 4235,- Kč.
 
Terchová - Garni Hotel Fatra
Dovolená Slovensko 2019 - Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Terchová - Garni Hotel Fatra, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 30. říjen až středa 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 4235,- Kč.
 
Terchová - Garni Hotel Fatra
Dovolená Slovensko 2019 - Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Terchová - Garni Hotel Fatra, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 5. listopad až úterý 12. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 4235,- Kč.
 
Terchová - Garni Hotel Fatra
Dovolená Slovensko 2019 - Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Terchová - Garni Hotel Fatra, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 19. listopad až úterý 26. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 4235,- Kč.
 
Terchová - Garni Hotel Fatra
Dovolená Slovensko 2019 - Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Terchová - Garni Hotel Fatra, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. listopad až sobota 30. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 4235,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Malá Fatra podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal