Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Terchová - Garni Hotel Fatra s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Terchová - Garni Hotel Fatra na Slovensku v lokalitě Malá Fatra. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v slovenské lokalitě Malá Fatra 2020.

1Slovensko.cz    >    
Malá Fatra    >    

Terchová - Garni Hotel Fatra - Slovensko 2020

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy Terchová - Garni Hotel Fatra - Slovensko 2020

Terchová - Garni Hotel Fatra
Dovolená Slovensko 2020 - Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Terchová - Garni Hotel Fatra, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. červenec až čtvrtek 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 3885,- Kč.
 
Terchová - Garni Hotel Fatra
Dovolená Slovensko 2020 - Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Terchová - Garni Hotel Fatra, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až neděle 19. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 3885,- Kč.
 
Terchová - Garni Hotel Fatra
Dovolená Slovensko 2020 - Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Terchová - Garni Hotel Fatra, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. srpen až sobota 15. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 62 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 3885,- Kč.
 
Terchová - Garni Hotel Fatra
Dovolená Slovensko 2020 - Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Terchová - Garni Hotel Fatra, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 14. srpen až pátek 21. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 3885,- Kč.
 
Terchová - Garni Hotel Fatra
Dovolená Slovensko 2020 - Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Terchová - Garni Hotel Fatra, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 17. září až čtvrtek 24. září, s dopravou vlastní - například autem, za 102 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 3885,- Kč.
 
Terchová - Garni Hotel Fatra
Dovolená Slovensko 2020 - Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Terchová - Garni Hotel Fatra, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. říjen až čtvrtek 22. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 130 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 3885,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Malá Fatra podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal