Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Dovolená Malá Fatra 2019/2020. ☀ Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Malá Fatra za nejlepší ceny online. ✅ Last Minute zájezdy Malá Fatra. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

1Slovensko.cz    >    

Dovolená Malá Fatra - Malá Fatra 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Malá Fatra a Last Minute zájezdy

Jánošíkův Dvůr
Dovolená Slovensko 2019 - Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Jánošíkův Dvůr, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 20. srpen až úterý 27. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy sportovní levně v aktuální ceně 6250,- Kč.
 
Apartmánový Dům Nová Ponorka
Dovolená Slovensko 2019 - Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Nová Ponorka, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 22. srpen až sobota 24. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1623,- Kč.
 
Dřevěnice Jánošíkov Dvor
Dovolená Slovensko 2019 - Malá Fatra v hvězdičkovém ubytování Dřevěnice Jánošíkov Dvor, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 22. srpen až neděle 25. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1320,- Kč.
 
Vila Kamila
Dovolená Slovensko 2019 - Malá Fatra v hvězdičkovém ubytování Vila Kamila, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 22. srpen až pondělí 26. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4000,- Kč.
 • Dětské hřiště
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Půjčovna kol
 
Jánošíkův Dvůr
Dovolená Slovensko 2019 - Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Jánošíkův Dvůr, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 23. srpen až úterý 27. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy sportovní levně v aktuální ceně 3750,- Kč.
 
Jánošíkův Dvůr
Dovolená Slovensko 2019 - Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Jánošíkův Dvůr, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 24. srpen až úterý 27. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy sportovní levně v aktuální ceně 4100,- Kč.
 
Jánošíkův Dvůr
Dovolená Slovensko 2019 - Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Jánošíkův Dvůr, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 25. srpen až středa 28. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy sportovní levně v aktuální ceně 4100,- Kč.
 
Vila Kamila
Dovolená Slovensko 2019 - Malá Fatra v hvězdičkovém ubytování Vila Kamila, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu neděle 25. srpen až sobota 31. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5890,- Kč.
 • Dětské hřiště
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Půjčovna kol
 
Vila Kamila
Dovolená Slovensko 2019 - Malá Fatra v hvězdičkovém ubytování Vila Kamila, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 25. srpen až pátek 30. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5000,- Kč.
 • Dětské hřiště
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Půjčovna kol
 
Vila Kamila
Dovolená Slovensko 2019 - Malá Fatra v hvězdičkovém ubytování Vila Kamila, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 25. srpen až čtvrtek 29. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4000,- Kč.
 • Dětské hřiště
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Půjčovna kol
 

Zobrazeno 1-10 z 161 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Malá Fatra podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal