Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Malá Fatra 2021 - Malá Fatra 2021

Dovolená Malá Fatra 2021. Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v letovisku Malá Fatra za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Malá Fatra. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Malá Fatra 2021

Boboty
★★★
👍👍👍👍👍
 • 5 728 Kč
 • 4 640 Kč
 • - 19 %
 • Detail

  4.3/5 Fantastické (12 hodnocení)
  Dovolená Slovensko v létě 2021 v lokalitě Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Boboty, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 23. červen až neděle 27. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně se slevou 19 %, aktuálně v ceně 4640,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Boboty je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Boboty
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 14 370 Kč
  • 11 640 Kč
 • - 19 %
 • Detail

  4.3/5 Fantastické (12 hodnocení)
  Dovolená Slovensko v létě 2021 v resortu Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Boboty od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 23. června do úterý 29. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně se slevou 19 %, v aktuální online ceně 11640,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Boboty
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 7 185 Kč
  • 5 820 Kč
 • - 19 %
 • Detail

  4.3/5 Fantastické (12 hodnocení)
  Dovolená Slovensko v létě 2021 v lokalitě Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Boboty, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 23. červen až sobota 26. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně se slevou 19 %, aktuálně v ceně 5820,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Boboty je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Boboty
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 4 296 Kč
  • 3 480 Kč
 • - 19 %
 • Detail

  4.3/5 Fantastické (12 hodnocení)
  Dovolená Slovensko v létě 2021 v resortu Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Boboty od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 23. června do sobota 26. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně se slevou 19 %, v aktuální online ceně 3480,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Boboty
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 9 580 Kč
  • 7 760 Kč
 • - 19 %
 • Detail

  4.3/5 Fantastické (12 hodnocení)
  Dovolená Slovensko v létě 2021 v lokalitě Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Boboty, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 23. červen až neděle 27. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně se slevou 19 %, aktuálně v ceně 7760,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku. Recenze ubytovacího zařízení Boboty je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Apartmán Nová Ponorka (Martinské Hole)
  ★★★
   
  • 2 813 Kč

  Detail

  Dovolená Slovensko v létě 2021 v resortu Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Nová Ponorka (Martinské Hole) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 23. června do neděle 27. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2813,- Kč.
  Apartmán Nová Ponorka (Martinské Hole)
  ★★★
   
  • 1 433 Kč

  Detail

  Dovolená Slovensko v létě 2021 v lokalitě Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Nová Ponorka (Martinské Hole), v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 23. červen až pátek 25. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 1433,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.
  Hotel Boboty
  ★★★
   
  • 3 480 Kč

  Detail

  Nejnovější recenze: BÁJEČNÉ

  Dovolená Malá Fatra levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Boboty s délkou 4 dní, v termínu 23. červen 2021 až 26. červen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, letní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 3480 Kč.
  Rozsutec (Vrátna Dolina)
  ★★★
   
  • 7 240 Kč

  Detail

  Dovolená Slovensko v létě 2021 v lokalitě Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Rozsutec (Vrátna Dolina), v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 23. červen až neděle 27. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, aktuálně v ceně 7240,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Slovensku.
  Boboty
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 9 568 Kč
  • 7 750 Kč
 • - 19 %
 • Detail

  4.3/5 Fantastické (12 hodnocení)
  Dovolená Slovensko v létě 2021 v resortu Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Boboty od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 24. června do úterý 29. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Slovensku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Slovensko. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně se slevou 19 %, v aktuální online ceně 7750,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 1-10 z 1298 nalezených

  Dovolenou Malá Fatra 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Slovensku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Slovensko vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Slovensko vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Slovensku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt na Slovensku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si na Slovensku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Thajsko 2021, dovolenou Tunisko 2021, dovolenou Turecko 2021/2022 nebo například dovolenou USA 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Vietnam.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Slovensku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Slovensku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Slovensku můžete také podle kvality: např Malá Fatra levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Slovensku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Malá Fatra nebo sekci dovolená s dětmi.