Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Lyžařské pobyty se skipasem, stravou a wellness. ✅ Lyžování s ubytováním v apartmánech na Slovensku přímo na sjezdovce. Dovolená a Last Minute zájezdy All Inclusive levně. Slovensko 2019/2020.

1Slovensko.cz    >    

Lyžování na Slovensku - Slovensko 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Lyžování na Slovensku podle termínu

Hotel Sorea Trigan
Dovolená Slovensko 2019 - Štrbské pleso v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sorea Trigan, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 22. srpen až neděle 25. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské levně v aktuální ceně 5093,- Kč.
 • Dětský koutek
 • Dětský bazén
 • Fitness
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Wifi zdarma
 
Liptovský Ján - Hotel Svätojánsky Kaštiel
Dovolená Slovensko 2019 - Liptov v 3hvězdičkovém ubytování Liptovský Ján - Hotel Svätojánsky Kaštiel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 22. srpen až čtvrtek 29. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 6125,- Kč.
 
Penzion Zelený Dom
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Tatry v hvězdičkovém ubytování Penzion Zelený Dom, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 22. srpen až neděle 25. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1980,- Kč.
 
Penzion Koliba
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Tatry v hvězdičkovém ubytování Penzion Koliba, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 23. srpen až neděle 25. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 920,- Kč.
 • Tobogány
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Horní Smokovec - Grand Hotel Bellevue
Dovolená Slovensko 2019 - Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Horní Smokovec - Grand Hotel Bellevue, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 25. srpen až úterý 27. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 3965,- Kč.
 
Starý Smokovec - Hotel Smokovec
Dovolená Slovensko 2019 - Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Starý Smokovec - Hotel Smokovec, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 26. srpen až pondělí 2. září, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské levně v aktuální ceně 9205,- Kč.
 
Jasná - Ski & Wellness Residence Družba
Dovolená Slovensko 2019 - Nízké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jasná - Ski & Wellness Residence Družba, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 28. srpen až středa 4. září, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 10465,- Kč.
 
Nový Smokovec - Hotel Palace
Dovolená Slovensko 2019 - Vysoké Tatry v 3hvězdičkovém ubytování Nový Smokovec - Hotel Palace, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 29. srpen až čtvrtek 5. září, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 8575,- Kč.
 
Penzion Koliba
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Tatry v hvězdičkovém ubytování Penzion Koliba, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 29. srpen až neděle 1. září, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2178,- Kč.
 • Tobogány
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Penzion Hubert
Dovolená Slovensko 2019 - Západní Tatry v hvězdičkovém ubytování Penzion Hubert, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 30. srpen až neděle 1. září, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 660,- Kč.
 • Bar
 • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 198 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal