Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka luxusní dovolené na Slovensku s All Inclusive. ☀️ Pobyty v luxusních All Inclusive hotelech s bazénem a wellness. Ubytování v luxusních soukromých apartmánech na Slovensku. Last Minute zájezdy letecky levně. Slovensko 2020 / 2021.

1Slovensko.cz    >    

Luxusní dovolená na Slovensku - Slovensko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Luxusní dovolená na Slovensku podle termínu

Hotel Regia: Letní Víkend V Bratislavě 2 Noci
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Bratislava a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Regia: Letní Víkend V Bratislavě 2 Noci, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 26. listopad až sobota 28. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 3400,- Kč.
 
Grand Hotel Permon
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Permon, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 26. listopad až pátek 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou večeře. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 24720,- Kč.
 
Grand Hotel Permon
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Permon, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 26. listopad až pátek 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 29040,- Kč.
 
Grand Hotel Strand: Wellness Pobyt - 2 Noci
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Pieniny v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Strand: Wellness Pobyt - 2 Noci, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 26. listopad až sobota 28. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 3400,- Kč.
 
Grandhotel Praha
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grandhotel Praha, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 26. listopad až sobota 28. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1741,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Minibar
  • Bar
  • Dětský koutek
  • Klidná lokalita
  • Fitness
  • Půjčovna lyží
  • Wifi zdarma
 
Hotel Družba
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Liptov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Družba, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 26. listopad až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 20334,- Kč.
 
Hotel Patria: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Patria: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 26. listopad až úterý 1. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 11400,- Kč.
 
Vila Júlia
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Júlia, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 26. listopad až pondělí 30. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 3720,- Kč.
 
Hotel Regia: Letní Víkend V Bratislavě 2 Noci
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Bratislava a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Regia: Letní Víkend V Bratislavě 2 Noci, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až neděle 29. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 3400,- Kč.
 
Galeria Thermal Bešeňová
Dovolená Slovensko na podzim 2020 v lokalitě Liptov v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Galeria Thermal Bešeňová, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až středa 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 %, v aktuální ceně 9411,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 810 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal