Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Západní Slovensko v listopadu 2020. Zájezdy na Slovensko za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v listopadu na Slovensku. Západní Slovensko All Inclusive - pobyty Slovensko s ubytováním v luxusních hotelech.

1Slovensko.cz    >    
Západní Slovensko    >    

Dovolená Západní Slovensko v listopadu - Listopad na Slovensku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Západní Slovensko v listopadu 2020

Hotel Thermia Palace: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v luxusním 5.5hvězdičkovém ubytování Hotel Thermia Palace: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 120 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 % v aktuální ceně 12084,- Kč.
 
Hotel Skalka
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Skalka, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. listopad až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 121 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické levně v aktuální ceně 3660,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 
Hotel Aphrodite Palace
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aphrodite Palace, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. listopad až pondělí 9. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 122 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 18180,- Kč.
 
Hotel Pax
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Pax, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. listopad až čtvrtek 12. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 122 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 25740,- Kč.
 
Léčebný Dům Pax: Minirelax 2 Noci
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Léčebný Dům Pax: Minirelax 2 Noci, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. listopad až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 122 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4580,- Kč.
 
Hotel Parkhotel Na Baračke
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Parkhotel Na Baračke, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 4. listopad až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 123 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 4770,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Golf
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 
Spa Hotel Grand Splendid: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Grand Splendid: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 4. listopad až úterý 10. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 123 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8280,- Kč.
 
Hotel Lipa
Dovolená Západní Slovensko levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Lipa s délkou 3 dní, v termínu 6. listopad 2020 až 8. listopad 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 2690 Kč.
 
Ensana Health Spa Hotel Palace
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Health Spa Hotel Palace, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 8. listopad až neděle 15. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 127 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 18704,- Kč.
 
Lázeňský Dům Krym: Relaxační Pobyt - Skupina
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v 3.5hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Krym: Relaxační Pobyt - Skupina, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 8. listopad až sobota 14. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 127 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 12530,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 29 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Slovensko podle měsíce odjezdu

Západní Slovensko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal