Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v listopadu 2020. Last Minute zájezdy na Slovensko za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v listopadu na Slovensku. Slovensko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Listopad na Slovensku.

1Slovensko.cz    >    

Dovolená na Slovensku - listopad 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy na Slovensko v listopadu 2020

Aphrodite
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aphrodite, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 1. listopad až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 15 % v aktuální ceně 7900,- Kč.
 
Apartmánový Dům Nová Ponorka
Dovolená Slovensko 2020 - Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Nová Ponorka, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 1. listopad až pátek 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3683,- Kč.
 
Čingov - Smižany
Dovolená Slovensko 2020 - Slovenský Raj v 3hvězdičkovém ubytování Čingov - Smižany, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 1. listopad až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5920,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Tenis
  • Klidná lokalita
  • Bar
 
Ensana Health Spa Hotel Palace
Dovolená Slovensko 2020 - Piešťany v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ensana Health Spa Hotel Palace, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 1. listopad až pátek 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 13360,- Kč.
 
Horská chata Orešnica
Dovolená Západní Tatry levně, s neznámým počtem hvězdiček. Horská chata Orešnica s délkou 3 dní, v termínu 1. listopad 2020 až 3. listopad 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 2020 Kč.
 
Hotel Galicia Nueva - Romantika Pro Dva
Dovolená Slovensko 2020 - Banská Bystrica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galicia Nueva - Romantika Pro Dva, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 1. listopad až úterý 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 5290,- Kč.
 
Hotel Satel
Dovolená Slovensko 2020 - Poprad v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Satel, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 1. listopad až úterý 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2000,- Kč.
  • Tenis
  • Fitness
  • Bar
 
Tatranská Lomnica - Hotel Kukučka
Dovolená Slovensko 2020 - Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tatranská Lomnica - Hotel Kukučka, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské, trekkingové levně v aktuální ceně 5495,- Kč.
 
Ubytování V Soukromí Leginus
Dovolená Slovensko 2020 - Žilina v hvězdičkovém ubytování Ubytování V Soukromí Leginus, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3010,- Kč.
 
Ubytování V Soukromí Leginus
Dovolená Slovensko 2020 - Žilina v hvězdičkovém ubytování Ubytování V Soukromí Leginus, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 1. listopad až středa 4. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1290,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 410 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Slovensko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal