Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v listopadu 2020. Zájezdy na Slovensko za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v listopadu na Slovensku. Slovensko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Listopad na Slovensku.

1Slovensko.cz    >    

Zájezdy a dovolená na Slovensku v listopadu

Vyhledávání zájezdů

Slovensko v listopadu - Zájezdy podle termínu

Magura - Ždiar
Dovolená Slovensko 2020 - Pieniny v 3hvězdičkovém ubytování Magura - Ždiar, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 328 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 38430,- Kč.
 • Dětské hřiště
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Poprad, Hotel Riverside Přímo U Aquaparku S Wellne
Dovolená Slovensko 2020 - Poprad v 3hvězdičkovém ubytování Poprad, Hotel Riverside Přímo U Aquaparku S Wellne, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 328 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7990,- Kč.
 
Skalka - Rajecké Teplice
Dovolená Slovensko 2020 - Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Skalka - Rajecké Teplice, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 328 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 13600,- Kč.
 
Slovakia - Ždiar
Dovolená Slovensko 2020 - Pieniny v 2hvězdičkovém ubytování Slovakia - Ždiar, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 328 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6720,- Kč.
 
Wellness Hotel Patince
Dovolená Slovensko 2020 - Jižní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Patince, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 1. listopad až úterý 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 328 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3410,- Kč.
 
Europa - Liptovský Mikuláš
Dovolená Slovensko 2020 - Liptovský Mikuláš v 3hvězdičkovém ubytování Europa - Liptovský Mikuláš, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. listopad až pondělí 9. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 329 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6930,- Kč.
 
Lázeňské Penziony Lúčky
Dovolená Slovensko 2020 - Liptov v 2hvězdičkovém ubytování Lázeňské Penziony Lúčky, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. listopad až pondělí 9. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 329 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 11410,- Kč.
 
Léčebný Dům Aqua
Dovolená Slovensko 2020 - Turčianske Teplice v 2hvězdičkovém ubytování Léčebný Dům Aqua, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. listopad až pondělí 9. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 329 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 14450,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Fitness
 
Privát Jasmín
Dovolená Slovensko 2020 - Poprad v 2hvězdičkovém ubytování Privát Jasmín, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. listopad až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 329 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1790,- Kč.
 
Hotel Magnólia
Dovolená Slovensko 2020 - Západní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Hotel Magnólia, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 3. listopad až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 330 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3420,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 

Zobrazeno 1-10 z 273 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Slovensko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal