Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Listopad na Slovensku. ✅ Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v listopadu 2019. ☀ Zájezdy na Slovensko v listopadu 2019 za nejvýhodnější ceny. All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech.

1Slovensko.cz    >    

Slovensko listopad 2019

Vyhledávání zájezdů

Dovolená na Slovensku v listopadu 2019

Ubytování V Soukromí Leginus
Dovolená Slovensko 2019 - Žilina v hvězdičkovém ubytování Ubytování V Soukromí Leginus, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 1. listopad až pondělí 4. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 % v aktuální ceně 950,- Kč.
 
Ubytování V Soukromí Leginus
Dovolená Slovensko 2019 - Žilina v hvězdičkovém ubytování Ubytování V Soukromí Leginus, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 1. listopad až úterý 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 % v aktuální ceně 1270,- Kč.
 
Hotel Thermal Park
Dovolená Slovensko 2019 - Dunajská Streda v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Thermal Park, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 1. listopad až neděle 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 10 % v aktuální ceně 2961,- Kč.
 
Hotel Thermal Park
Dovolená Slovensko 2019 - Dunajská Streda v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Thermal Park, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 1. listopad až neděle 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 10 % v aktuální ceně 2691,- Kč.
 
Spa & Wellness Hotel Orchidea
Dovolená Slovensko 2019 - Jižní Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Spa & Wellness Hotel Orchidea, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 1. listopad až neděle 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 4 % v aktuální ceně 2260,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 
Aquapark Tatralandia - Holiday Village
Dovolená Nízké Tatry levně, s neznámým počtem hvězdiček. Aquapark Tatralandia - Holiday Village s délkou 3 dní, v termínu 1. listopad 2019 až 3. listopad 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 2640 Kč.
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Tobogány
 • Klidná lokalita
 • Půjčovna kol
 
Bardejovské Kúpele
Dovolená Slovensko 2019 - Bardejovské Kúpele v 2hvězdičkovém ubytování Bardejovské Kúpele, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 1. listopad až neděle 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3140,- Kč.
 
Bardejovské Kúpele
Dovolená Slovensko 2019 - Bardejovské Kúpele v 2hvězdičkovém ubytování Bardejovské Kúpele, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 1. listopad až čtvrtek 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8760,- Kč.
 
City Hotel Michalska
Dovolená Slovensko 2019 - Bratislava v hvězdičkovém ubytování City Hotel Michalska, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 1. listopad až neděle 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2940,- Kč.
 
Čingov - Smižany
Dovolená Slovensko 2019 - Slovenský Raj v 3hvězdičkovém ubytování Čingov - Smižany, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 1. listopad až čtvrtek 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6840,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Tenis
 • Klidná lokalita
 • Bar
 

Zobrazeno 1-10 z 1065 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Slovensko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal