Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Listopad na Slovensku. ✅ Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v listopadu 2019. ☀ Zájezdy na Slovensko v listopadu 2019 za nejvýhodnější ceny. All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech.

1Slovensko.cz    >    

Slovensko listopad 2019

Vyhledávání zájezdů

Dovolená na Slovensku v listopadu 2019

Ubytování V Soukromí Leginus
Dovolená Slovensko 2019 - Žilina v hvězdičkovém ubytování Ubytování V Soukromí Leginus, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 1. listopad až úterý 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 130 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 % v aktuální ceně 1270,- Kč.
 
Spa Hotel Grand Splendid
Dovolená Slovensko 2019 - Piešťany v 3hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Grand Splendid, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 1. listopad až pondělí 4. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 130 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 5616,- Kč.
 
Apartmánový Dům Relax
Dovolená Slovensko 2019 - Podhájska v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Relax, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 1. listopad až pátek 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 130 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2190,- Kč.
 
Grand Hotel Strand
Dovolená Slovensko 2019 - Pieniny v hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Strand, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 1. listopad až neděle 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 130 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3130,- Kč.
 
Hotel Alexander
Dovolená Slovensko 2019 - Východní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Hotel Alexander, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 1. listopad až neděle 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 130 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5110,- Kč.
 
Hotel Aphrodite Palace
Dovolená Slovensko 2019 - Rajecké Teplice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aphrodite Palace, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 1. listopad až pátek 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 130 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 20890,- Kč.
 
Hotel Astória
Dovolená Slovensko 2019 - Východní Slovensko v hvězdičkovém ubytování Hotel Astória, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 1. listopad až neděle 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 130 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4720,- Kč.
 
Hotel Barónka
Dovolená Slovensko 2019 - Bratislava v hvězdičkovém ubytování Hotel Barónka, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 1. listopad až neděle 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 130 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1860,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 
Hotel Čingov
Dovolená Slovensko 2019 - Slovenský Raj v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Čingov, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 1. listopad až neděle 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 130 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2640,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Tenis
 • Klidná lokalita
 • Bar
 
Hotel Čingov
Dovolená Slovensko 2019 - Slovenský Raj v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Čingov, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 1. listopad až úterý 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 130 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5030,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Tenis
 • Klidná lokalita
 • Bar
 

Zobrazeno 1-10 z 581 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Slovensko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal