Tatry
Horské jezero
Lyžařská sjezdovka se Vysokých Tatrách
Slovenská vlajka

Aktuální nabídka dovolené na Slovensku v listopadu 2018/2021. Last Minute zájezdy na Slovensko za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v listopadu na Slovensku. Slovensko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Listopad na Slovensku.

1Slovensko.cz    >    

Dovolená na Slovensku - listopad 2018/2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy na Slovensko v listopadu 2018/2021

Hotel Čingov
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Slovenský Raj v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Čingov, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. listopad až středa 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 287 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2930,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Tenis
 • Klidná lokalita
 • Bar
 
Hotel Čingov
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Slovenský Raj v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Čingov, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. listopad až čtvrtek 4. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 287 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4320,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Tenis
 • Klidná lokalita
 • Bar
 
Léčebný Dům Slávia
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Střední Slovensko v 3hvězdičkovém ubytování Léčebný Dům Slávia, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. listopad až sobota 13. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 287 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio, v aktuální ceně 17760,- Kč.
 
Privát Jasmín
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v 2hvězdičkovém ubytování Privát Jasmín, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. listopad až středa 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 287 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1410,- Kč.
 
Apartmánový Dům Kamzík
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Nízké Tatry v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Kamzík, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. listopad až pátek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 289 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1740,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Půjčovna lyží
 
Hotel Čingov
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Slovenský Raj v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Čingov, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. listopad až pátek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 289 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2930,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Tenis
 • Klidná lokalita
 • Bar
 
Hotel Patria: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Patria: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. listopad až středa 10. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 289 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, v aktuální ceně 14260,- Kč.
 
Plus - Bratislava
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Bratislava a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Plus - Bratislava, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. listopad až středa 10. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 289 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4550,- Kč.
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 
Privat Lupták
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Vysoké Tatry v hvězdičkovém ubytování Privat Lupták, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. listopad až neděle 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 289 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1620,- Kč.
 • Wifi zdarma
 
Apartmánový Dům Nová Ponorka
Dovolená Slovensko na podzim 2021 v lokalitě Malá Fatra v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Nová Ponorka, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. listopad až sobota 6. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 290 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1433,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 235 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle měsíce odjezdu

Slovensko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal